Christian Dior J´adore Dezodoranty pre ženy

5x
Predpokladané doručenie
v stredu - 10.06.
Predpokladané vyzdvihnutie
od stredy - 10.06.

Zľava 9 %  9 %
Skladom > 10 ks Najpredávanejšia varianta
37,49 € 34,11
Hodnotenie 4.9
  • 100 %zákazníkov odporúča
  • 5hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 5x


Adéla Bartlová

Keď bola J'adore v roku 1999 uvedená na trh, okamžite sa vyšvihla na najpredávanejšie miesto tejto značky. To by u novinky nebolo nič neobvyklé - lenže J'adore sa na popredných priečkach hitparády drží dodnes, a ešte dlho sa tam držať bude.


Čo je na J'adore tak príťažlivého, že som ju aj ja musela mať (a mám s ňou dokonca spojenú jednu veľkú životnú udalosť)? Je to predovšetkým jej ženskosť, vyjadrená už oblými tvarmi flakónu a zlatou farbou, ktorá dominuje aj reklamám. Aj vo vnútri, pod pozláteným hrdielku, sa skrýva tekutá ženskosť, plná kvetov a šťavnatého ovocia. Hlavnou zložkou J'adore je jazmín, opojne voňajúca biela kvetina; spoločnosť mu robia ešte konvalinky, magnólie a tuberóza, ale keby som vám o nich nepovedala, najskôr by ste ich neidentifikovali, sú to len ľahké podtóny. Výraznejší je ruža, ktorá celú vôňu zagulacuje a uhladzuje. J'adore však nie je kvetinová vôňa, ale kvetinovo-ovocná, k jazmínu a ruže si preto pridajte ešte hrušky, slivky, broskyne a sladký melón. Niektoré kvetinovo-ovocné vône sú veľmi svieže, niektoré cukríkovo lepkavé, J'adore však patrí do skupiny sladko romantickej. Ovocie je šťavnaté, sýte, ľahko medové, základ vône je nežný a veľmi mierne hrejivý. Keď sa J'adore ešte zahreje na vašej koži, vynikne jeho zmyselnosť, zlučuje sa s vašou prirodzenou vôňou a vznikne neodolateľná "vôňa ženy".


J'adore je perfektný na podčiarknutie ženskosti, a je jedno, či chcete niekoho zvádzať na romantickej schôdzke, alebo si skrátka chcete počas vášho bežného všedného dňa pripadať žensky a príťažlivo. Vôňa sa hodí na deň aj na večer a je vhodná pre ženy každého veku.


Keby vám vôňa nevyhovovala, vyskúšajte niektorú z novších variácií, napríklad J'adore L'or alebo J'adore L'absolu.

 

„Ada pre Elnino.sk“

Celkové hodnotenie

Kvalitní vůně pro každodenní nošení, příjemný design.

  • krásná vůně
Leena

Pro mne nejlepší vůně, co znám..Vyzkoušela jsem jich mnoho,ale vždy mi ve všech po chvíli nějaká složka vadí a nebo na mé kůži nevoní hezky:-( Ale Jadore na mě voní pořád nádherně i druhý den. Pro mě za 1 a 5 hvězdiček:-)

krásná květinová vůně vhodná pro všechny věkové kategorie na zimu i na léto

  • Používám ho již roky-myslím parfémovou vodu,je to moje stálice
Michaela

Pro mě nejkrásnější vůně kterou znám.....Sedne mi a cítím se v ní svá.Brzy zde znovu objednávám :) Ale doporučuji vyzkoušet,každému nemusí sednout.

  • totéž jako u předchozích
  • totéž jako u předchozích

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: