Christian Dior Hypnotic Poison Parfumovaná voda pre ženy 100 ml tester Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

3x

Popis produktu

Záhada Diorovho legendárneho zakázaného ovocia spočíva v magickom modernom elixíre, ktorý spája ženskosť s odvážnosťou. Štyri kontrastné aspekty - omamné horké mandle a rasca, opulentný arabský jazmín, tajuplný palisander a zmyselná vanilka s pižmom - tvoria dohromady očarujúci a podmanivý Hypnotic Poison. Tajomná a originálna vôňa Poison Hypnotic je dôstojnou nástupkyňou Poison. Vôni dominuje vanilka, ktorú dopĺňajú drevité, korenisté a horkasté aromatické podtóny. Hypnotic Poison je zvláštna, opojná a extravagantná.

Alternatívy produktu Alternatívy Christian Dior Hypnotic Poison

Hodnotenie 4.8

(hodnotené 3x)

  • 100 %zákazníkov odporúča
  • 2xrecenzia zákazníkov

Recenzie 2x


Adéla Bartlová

Vidíte ten rudý flakón s čiernym uzáverom, ako vás hypnotizuje? Priťahuje vás a desí zároveň, vábi k ochutnávke, ale neviete, čo sa stane, až do tohto zakázaného jablka zahryznete ... No, dosť možno sa zamilujete, zvlášť ak máte radi komplexnú vôňu a vanilku.


(Hypnotic Poison prešiel, ako všetky vône od Diora, reformuláciou, teda zmenou zloženia. Pôvodná verzia bola dosť silná, priamo dekadentná, tá novšie je umiernenejšia. Vonia stále krásne, ale ak chcete doplniť staré zásoby, pripravte sa na to, že zmenu spoznáte.


Prvé tóny Hypnotic Poison mi pripomínajú vonnú masť, zmes aromatických bylín a korenia. Je to len závan, ktorý rýchlo zmizne, ale upozorní vás na to, že Hypnotic Poison obsahuje niečo zvláštne. Jednou z týchto netradičných zložiek je rasca, ktorá sa schováva za drevitými tónmi v základe a tu a tam vykukne. Ďalšiou menej obvyklou ingredienciou sú horké mandle, ktoré však na rozdiel od rasce hrajú hlavú úlohu. Delia sa o ňu s vanilkou, ktorá je podľa môjho súdu najvýraznejšia. Kokos a jazmín im dodávajú krémovosť, ale mandľová horkosť spolu so zamatovým santalovým a ružovým drevom bráni tomu, aby sa z Hypnotic Poison stala bežná cukríkovo-vanilková vôňa.


Hypnotic Poison odporúčam k otestovaniu všetkým ženám, ktoré majú rady vanilkové vône - takúto vanilku ste totiž ešte necítili! - a tiež vôňu horkých mandlí, ktoré sa síce občas v nejakom parfumu vyskytnú, ale nie však v takej sile. Hypnotic Poison je vhodný skôr pre bežné nosenie; ak chcete jemnejšiu variantu, vyskúšajte parfumovanú kozmetiku z rovnakej série, alebo odľahčenú, kvetinovú variáciu Eau Secrète či Eau Sensuelle.

 

„Ada pre Elnino.sk“

Celkové hodnotenie
Ja N.

Od Diora najlepšia čo som mala...Poison

  • Kto ma rad ťažké vône, Hypnotic Poison je dokonalá na zimné obdobie. Má veľmi dlhú výdrž, niektorých bolí z nej hlava...ale mne sa osvedčila, očarila aj ženy z práce a po chodbách rozvoniavam kade prejdem. Jedna z mojích TOP vôní
nanuska

krásna vôňa


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: