Christian Dior Hypnotic Poison Dezodoranty pre ženy

Popis produktu

Záhada Diorovho legendárneho zakázaného ovocia spočíva v magickom modernom elixíru, ktorý spája ženskosť s odvážnosťou. Štyri kontrastné aspekty - omamná horká mandle a rasca, opulentné arabský jazmín, tajuplná Jakarand a zmyselná vanilka s pižmom - tvoria dohromady očarujúce a podmanivý Hypnotic Poison. Tajomná a originálna vôňa Poison Hypnotic je dôstojnou nástupnice Poison. Vôni dominuje vanilka, ktorú dopĺňajú drevité, korenené a horkastá aromatické podtóny. Hypnotic Poison je zvláštne, opojný a extravagantné.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Recenzie

Adéla Bartlová

Vidíte ten rudý flakón s čiernym uzáverom, ako vás hypnotizuje? Priťahuje vás a desí zároveň, vábi k ochutnávke, ale neviete, čo sa stane, až do tohto zakázaného jablka zahryznete ... No, dosť možno sa zamilujete, zvlášť ak máte radi komplexnú vôňu a vanilku.


(Hypnotic Poison prešiel, ako všetky vône od Diora, reformuláciou, teda zmenou zloženia. Pôvodná verzia bola dosť silná, priamo dekadentná, tá novšie je umiernenejšia. Vonia stále krásne, ale ak chcete doplniť staré zásoby, pripravte sa na to, že zmenu spoznáte.


Prvé tóny Hypnotic Poison mi pripomínajú vonnú masť, zmes aromatických bylín a korenia. Je to len závan, ktorý rýchlo zmizne, ale upozorní vás na to, že Hypnotic Poison obsahuje niečo zvláštne. Jednou z týchto netradičných zložiek je rasca, ktorá sa schováva za drevitými tónmi v základe a tu a tam vykukne. Ďalšiou menej obvyklou ingredienciou sú horké mandle, ktoré však na rozdiel od rasce hrajú hlavú úlohu. Delia sa o ňu s vanilkou, ktorá je podľa môjho súdu najvýraznejšia. Kokos a jazmín im dodávajú krémovosť, ale mandľová horkosť spolu so zamatovým santalovým a ružovým drevom bráni tomu, aby sa z Hypnotic Poison stala bežná cukríkovo-vanilková vôňa.


Hypnotic Poison odporúčam k otestovaniu všetkým ženám, ktoré majú rady vanilkové vône - takúto vanilku ste totiž ešte necítili! - a tiež vôňu horkých mandlí, ktoré sa síce občas v nejakom parfumu vyskytnú, ale nie však v takej sile. Hypnotic Poison je vhodný skôr pre bežné nosenie; ak chcete jemnejšiu variantu, vyskúšajte parfumovanú kozmetiku z rovnakej série, alebo odľahčenú, kvetinovú variáciu Eau Secrète či Eau Sensuelle.

 

„Ada pre Elnino.sk“


Celkové hodnotenie
Doprava:
Platba:
Certifikácia: