Získajte sprchový gél Vivaco Argan Bronz Oil (200 ml) zadarmo pri nákupe Vivaco nad 9 €.

Christian Dior Dior Homme Sport Very Cool Spray Toaletná voda pre mužov 100 ml

          
Skladom   |  (ID: 82259)
58,02
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Pikantná toaletná voda Christian Dior Dior Homme Sport Very Cool Spray je skvelým sprievodcom moderného muža dynamickými mestskými dňami, ale najmä večery. Váš nočný život vďaka nej získa novú dimenziu! S vôňou Dior Homme Sport Very Cool Spray budete vždy ten cool chlapík, ktorému sa všetko darí. Stačí, keď ju nanesiete na prekrvené miesta pokožky (zápästia, lakťové jamky, spánky...), prípadne do vlasov alebo na oblečenie, a môžete vyraziť do víru zábavy.

Explózia citrusových plodov

Parfum Dior Homme Sport Very Cool Spray štartuje iskrivým citrónom, grapefruitom, bergamotom, rozmarínom a červeným pomarančom, sprevádzaným zmesou hrušky a levandule. Srdce mužnej športovej vône definuje zázvor, muškátový oriešok, ružové korenie a živica elemi. Spodná trvanlivá vrstva je v znamení ušľachtilého cédru, santalu, ambry, vanilky a zemitého haitského vetiveru.

Autor vône: Francois Demachy

Pod vôňou Dior Homme Sport Very Cool Spray je podpísaný parfumér Francois Demachy, ktorý pre značku Dior pracuje od roku 2006. Vyrastal vo francúzskom mestečku Grasse, kolíske parfumérstva, kde získal znalosti o surovinách aj alchymistických tajomstvách vôní. Francois Demachy prísne uchováva dedičstvo značky Dior, čo mu však nebráni obohacovať ju svojou výnimočnou kreativitou. Denne pri tom využíva parížske laboratórium značky s viac než 2500 najlepšími svetovými surovinami. Posúďte, ako sa mu v roku 2017 vydaril pánsky Very Cool Spray!

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: