Chopard Brilliant Wish Parfumovaná voda pre ženy 30 ml tester Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

20x

Popis produktu

Zatiaľ posledná vôňa z radu Chopard Wish, Chopard Wish Brilliant je elegantná, veľmi ženská, magická a nekonečne zlatá. Dokonalá vôňa pre dokonalú ženu, ktorá je inšpirovaná briliantmi v luxusných šperkoch značky Chopard. Vôňa Brilliant Wish bola uvedená na trh v roku 2010.

Hodnotenie 4.6

(hodnotené 20x)

  • 88 %zákazníkov odporúča
  • 13xrecenzia zákazníkov

Recenzie 13x


Jemna vona pekna

Kupovala som pre kamarátku, pôvodný wish modrý poznám, žltý nieje tak špecifický a ťažký, je však sladký. Kupovala som podľa recenziíí a vyhovuje, kamoška má rada sladké a ťažšie vône

príjemná vôňa

Pekná ženská vôňa

Gabriela

Kvalita za super cenu.

  • Veľmi pripomína Calvin Klein Downtown. A to je moc krásna vôňa, ktorú používam roky a u každého mala úspech.

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: