Chopard Brilliant Wish Parfumovaná voda pre ženy 30 ml tester Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

19x
Kód produktu: 69476 Skladom > 10 ks
6,79 € Ušetríte 1,04 € (15%)
5,75
Predpokladané doručenie
v pondelok - 17.08.
Predpokladané vyzdvihnutie
od utorka - 18.08.

Popis produktu

Zatiaľ posledná vôňa z radu Chopard Wish, Chopard Wish Brilliant je elegantná, veľmi ženská, magická a nekonečne zlatá. Dokonalá vôňa pre dokonalú ženu, ktorá je inšpirovaná briliantmi v luxusných šperkoch značky Chopard. Vôňa Brilliant Wish bola uvedená na trh v roku 2010.

Hodnotenie 4.6
  • 88 %zákazníkov odporúča
  • 19hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 19x


Kupovala som pre kamarátku, pôvodný wish modrý poznám, žltý nieje tak špecifický a ťažký, je však sladký. Kupovala som podľa recenziíí a vyhovuje, kamoška má rada sladké a ťažšie vône

príjemná vôňa

Pekná ženská vôňa


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: