Získajte riasenku Revolution Relove Power Lash Volume (8 ml) ako darček k nákupu!

Chanel No.5 Vlasové hmly pre ženy

          
Skladom   |  (ID: )
51,16
Doručíme
K osobnému odberu
Nevybrali ste si? Pozrite sa na podobné vône OTVORIŤ RADCU

Popis produktu

Kam vojde, tam si získa obdiv a úctu. Kde zavonia, tam si dámy prajú voňať rovnako. Ikona medzi parfumami – Chanel No. 5. – vôňa čistoty a elegancie. Luxus je iba slabším synonymom tejto dokonalej vône. Pri týchto vôňach si môžete byť istá, že toto nie je iba parfum, ale celý spôsob života. Klasický flakón ukrýva elixír a totálne potešenie pre vaše čuchové bunky. Sofistikované a elegantné dámy s vycibreným vkusom, štýlom typickej Parížanky a nekompromisné čo sa týka kvality, aj to je krátke „review“ nositeliek tohto šperku. Nič nereprezentuje silu a skutočnosť pravej ženy lepšie ako práve tieto vône. Ženy, ktorá má cit pre krásu a jej spôsob myslenia dokáže vládnuť celému svetu. Vôňa ženy, dámy, dostala meno Chanel No. 5. Legenda, ktorú budú milovať všetky ročníky a nositeľkých všetkých štýlov.

Zrejme najslávnejší parfum No.5 bol zaradený do siene slávy FiFi v roku 1987.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie 4.5

(hodnotené 1x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 1x recenzia zákazníkov

Recenzie 1x


Adéla Bartlová

Chanel No.5 je asi najslávnejšia vôňa na svete, ale keď sa pozriete na akékoľvek zákaznícke recenzie, nájdete veľa nadšených reakcií, ale aj negatívnych a nechápavých. Toto že je tá slávna klasika? Kde sa stala chyba?


Chanel No.5 je v súčasnej dobe zrejme jediná vôňa, ktorá obsahuje veľké množstvo určitého druhu aldehydov, vonných látok, ktorý parfuméri používajú už takmer sto rokov. No.5 bol v roku 1921 prvý parfum postavený práve na aldehydy, ktoré sa potom začali používať v každej druhej vône. Ešte v osemdesiatych rokoch dvadsiateho storočia obsahovali tieto typické tóny mnoho parfumov - a potom prišla revolúcia. Sortiment parfumérií sa vlastne počas niekoľkých rokov úplne premenil, objavila sa kopa nových sviežich kompozícií, vznikli gurmánske vône, moderné chypre ... a staré aldehydové a chyprové parfumy upadli do zabudnutia. Odvykli sme im, a mladá generácia ich často nepozná ani od svojich mamičiek. Prvé stretnutie s väčšou koncentráciou dnes nepoužívaných ingrediencií, napríklad konárnika, galbana alebo aldehydov, môže byť šokujúce.


Niektoré milovníčky No.5 hovoria, že k tejto vôni je potreba dozrieť, že sa nemôže páčiť mladým dievčatám. S tým úplne nesúhlasím (poznám dievčatá, ktoré No.5 zbožňujú a nosia), ale je pravda, že k aldehydom je potrebné sa trochu "prečuchať". Akonáhle vám prestanú stačiť bežné ľahké svieže vône a začnete v parfumériach hľadať nové čuchové zážitky, nachádzate ich aj tam, kde by ste ich skôr nečakali. Neznamená to, že sa vám No.5 nutne začne páčiť, ale prestane vám pripomínať staré mydlo v zatuchnutej skrini.


Chanel No. 5 je nutné skúšať priamo na koži, na testovacom papieriku sa nerozvinie a ucítite naozaj len mydlový pach. Neriaďte sa tiež prvými ostrými tónami, to pravé sa skrýva pod nimi. Srdce No.5 je kvetinové, obsahuje ylang-ylang, jazmín, ružu a kosatec; v základe nájdete hlavne santalové drevo, mošus, ambru a vanilku. To všetko dohromady vytvára luxusný, zamatový oblak. Hebká vanilka a opojný jazmín, jazmín opíja nesmelý kosatec, kosatec spieva harmonický duet so zemitými podtónmi ylangu, ylang dáva biely nádych ambrovému púdru a ambra kreslí zlaté línie do sladkého santalového prášku. Verzia eau de parfum je sýtejšie a květinovější, eau de toilette je suchšia a ľahšia. Obe nanášajte s citom a noste kamkoľvek.


Ak sa vám páčia aldehydy, ale dávka v No.5 je predsa len moc veľká, vyskúšajte No.5 Eau Premiére, ktorá je prístupnejšiou verziou klasiky. Je v nej ylang-ylang, ruža, jazmín, vanilka, santal aj mydlové tóny.


 

„Ada pre Elnino.sk“


Celkové hodnotenie
Recenzia nakupujúceho - Heureka.sk

někdo by řekl zastaralá vůmě,pro mne to byl návrat do dob,kdy jen TUZEX anebo dovoz ze zahraničí,mohlo poskztnout mít něco krásného. takže jsem neodolala a tu radost si udělala a nezklamala se. urcitě ale myslím,že Chanel 5 je urcen pro dámy zralejšího věku

  • klasiická vůně,s použitím tělového mléka a sprch.gelu,krásná vonavá kompozice

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: