Chanel Cristalle Parfumované vody pre ženy

16x
Predpokladané doručenie
v pondelok - 10.08.
Predpokladané vyzdvihnutie
od utorka - 11.08.

Popis produktu

Cristalle je zeleno-citrusovo-konvalinková, svieža vôňa. Cristalle budí dojem chladného jarného podvečera.

Hodnotenie 3.6
  • 73 %zákazníkov odporúča
  • 16hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 16x


Adéla Bartlová

Chanel Cristalle je netradične zelená vôňa, vytvorená v čisto chanelovskom duchu: je sofistikovaná, elegantná a ponúka niečo, čo budete u iných značiek ťažko hľadať.


Cristalle sa ponúka vo verzii eau de parfum a eau de toilette, predáva sa aj variácii Cristalle Eau Verte.


Obe Cristalle obsahujú vetiver a konárnik, toaletná voda ešte ďalšie citrusové a zelené tóny, parfumová voda skôr kvety. Obe majú prenikavé počiatočné tóny, z ktorých ucítite zelenú trávu, citróny, vlhké lístie a drevo. Musíte im dať chvíľku na rozvoňanie; až sa budete rozhodovať, či kúpiť alebo nekúpiť, nedajte na prvý dojem a skúste s vôňou aspon hodinku "pobudnúť".


Hlavnou zložkou parfumové vody je lišajník, konárnik, ktorý má suchú, drevito lesné vôňu. Druhou výraznou zložkou je vetiver, ktorý vonia drevito, vlhko a zemito ako čerstvo vyrýpnuté korene. Určite je vám jasné, že tieto dve zložky sa k sebe skvele hodia. K nim sa pripájajú šťavnato sladkasté melónove tóny a predovšetkým jazmín, ktorý sa v spoločnosti zelených tónov rád chameleonsky premieňa - bola by som prisahala, že v Cristalle cítim konvalinky a nie jazmín.


V Cristalle eau de toilette sa mieša konárník slivkový a vetiver, dopĺňajú ich výrazné citrusy a hyacint. Vôňa hyacintu je nenápadnejšie než vôňa jazmínu, nie je opojná, je viac šťavnatá a zelená. Eau de toilette je preto kyslejšie a viac vás osvieži (to sa hodí zvlášť v horúcich dňoch!), Kdežto eau de parfum vyznieva jemnejšie.

Eau de toilette je svieža zelená jar.
Eau de parfum je vlhké, rozkvitnuté leto.

 

„Ada pre Elnino.sk“

Celkové hodnotenie
Adela

.

  • Vôňa je svieža a čistá iba prvých pár minút - vtedy zaujme.
  • Počiatočnú zelenú sviežosť definitívne prevalcuje orientálny podklad vône, doslova oťažie. V mojom prípade veľké sklamanie.
issa

vôňa telového mlieka je krásna čistá jemná a luxusná ďakujem el nino za darček ste moja dlhoročná jednotka

ewa

na prve ovonanie sa mi nezdala nejaka extra zaujimava,ale po dlhsom skusani je to pre mna famooooozna,luxusna vona,cistucky,vzneseny chanel.

Silva Habiňáková

Objednala som túto vôňu mojej sestre, pretože sa jej veľmi páči, mne však nie.

pro mne špatná volba, chtěla jsem novější verzi a překlikla se :), vůně rozhodně není mladistvá a parfémovaná voda je velmi slabá-není ani cítit, takže zbytečná investice dle mého názoru

  • velmi slabá, pro starší generace dle mého názoru

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: