Chanel Coco Mademoiselle L´Eau Telový sprej pre ženy 100 ml

Nie je skladom   |  (ID: 140253)
97,05
          
Skladom 1 až 3 ks   |  (ID: 144624)
85,96

Popis produktu

Chcete trochu odľahčiť Coco Mademoiselle, slávnu vôňu z roku 2001? Vsaďte na telový sprej Chanel Coco Mademoiselle L'Eau! Roku 2021 ho vytvoril parfumér Olivier Polge a to tak, že z prvej vrstvy odobral mandarínku a kvet pomarančovníka, z druhej mimózu a ylang-ylang, z tretej napokon pačuli, vanilku, vetiver, tonku a opoponax. Na kúzelné premiešanie mu zostali pomaranč, bergamot, ruža, jazmín a pižmo - stále veľmi ženské ingrediencie, no bez prílišnej podkladovej sladkosti. Zmyselný orientálny akord Coco Mademoiselle sa tak premenil na ľahkú vonnú hmlu na telo a vlasy, navrhnutú špeciálne na leto.

Čím zvádza parfum Chanel Coco Mademoiselle L'Eau – telový sprej?

  • sviežejšia variácia vône Coco Mademoiselle,
  • v hornej vrstve iskrivý pomaranč a bergamot,
  • v srdci kráľovský kvetinový pár: ruža a jazmín,
  • v trvanlivom základe afrodizikálne biele pižmo,
  • zvodný biely dizajn so zlatým písmom a zdobením,
  • praktická veľkosť - sprej vhodný do každej kabelky,
  • ideálne nosenie: v teplých dňoch od jari do jesene.

Od rána do rána v obláčiku noblesnej vône Chanel...

Ďalšou variáciou na podobnú tému je parfumovaná voda Coco Mademoiselle L'Eau Privée (2020), určená na aplikáciu pred spaním. Zvodné a dlhotrvajúce snové putovanie vás povedie od mandarínky cez jazmín a ružu k bielemu pižmu. Všetky vône aj ďalšie kozmetické produkty z rady Chanel Coco Mademoiselle sa inšpirujú mimoriadnou osobnosťou Gabrielle Chanel.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Recenzie

Adéla Bartlová

Keď sa Coco Mademoiselle objavila na trhu, nosila ju snáď každá druhá - pamätáte? Kto nechcel míňať za originál, voňal sa aspoň napodobeninou. Žiadny div. Tá vôňa je totiž naozaj krásna.

 

V dobe, kedy Coco Mademoiselle vznikla, boli moderné chyprové vône. Tie vystriedaly klasické chyprovky, ktoré voňali po vetiveru a dreve, a mnohým ženám začali pripadať zastaralé. Ich koniec urýchlili tiež nové predpisy pre používanie chemických látok v parfumoch. Parfuméri začali používat pačuli, a hrať si so zemitými, drevitými a zelenými tvárami. Pačuli najdete v Coco Mademoiselle - v toaletnej aj parfumovej vode - ako hlavnou zložku jej základu. Dáva jej eleganciu a sofistikovanosť, okolo ktorej sa potom rozvíja hra ďalších tónov.

 

Coco Mademoiselle eau de toilette a eau de parfum majú prakticky totožné zloženie, ale pomery a vyznanie ingrediencií sú iné. Vôňa obsahuje pomaranč, ružu, bergamot, jazmín, vanilku, liči, vetiver a mošus, z ktorých je umiešaný neodolateľný kokteil. Eau de parfum je viac sladká, ruža je v nej hladká a zaguľatená, podmaľovaná vanilkou a krémovým jazmínom. Ovocie jej dodáva perfektne vyváženú sviežosť. Áno, toto je presne tá lahodná, sladko svieža a pritom optimistická vôňa, ktorú by ste najradšej vypili.

 

Eau de toilette je prekvapivo o niečo sladšia než eau de parfum, ale zároveň ľahšia. Ruža a jazmín sú tlmenejšie, vanilka výraznejšia, ale postupne prechádza rôznymi fázami podľa toho, ktorá ďalšia zložka je práve na rade. Najprv ucítite zmes vanilky a citrusov, potom zmes vanilky a kvetín, potom pačuli s vanilkovo hebkými kvetinami. Základ je pudrovější než u eau de parfum.

 

Obe verzie sú hrejivé, zvlášť ku koncu, kedy vymiznú všetky svieže zložky. Dajú sa nosiť celoročne, len v lete aplikujte v menšom množstve. Coco Mademoiselle je dobre cítiť do okolia - pripravte sa, že budete zbierať veľa komplimentov! Je vhodná pro mladšie aj staršie ženy.

 

„Ada pre Elnino.sk“

Celkové hodnotenie