Chanel Chance Eau Vive Telové mlieko pre ženy 200 ml poškodená krabička

Kód produktu: 106991 Skladom 1 až 3 ks 36,42
Predpokladané doručenie
v utorok - 11.08.
Predpokladané vyzdvihnutie
od stredy - 12.08.
Ďalšie varianty pre Chanel Chance Eau Vive Telové mlieko

Zľava 5 %  5 %
Skladom > 5 ks
42,09 € 39,84

Popis produktu

Ak sa snažíme personifikovať parfumy značky Chanel máme na mysli dámy, ktoré majú primeranú dávku sebavedomia, sú silné a úspešné osobnosti a elegancia by mohla byť ich priezviskom. Sú neodolateľné a neboja sa vyjadriť svoje myšlienky a postoje. Kolekcia Chance bola navrhnutá presne pre takéto „osobnosti“. Značka Chanel tak dáva šancu všetkým odvážnym dámam. Skutočná vôňa pre skutočnú „up-town girl“. Celá kolekcia si za roky svojej existencia vyslúžila obrovské chvály a zástupy verných fanúšičiek. Každá z nich je taká jedinečná, ako sú jedinečné ich nositeľky. Presvedčia vás, že vekové limity neexistujú, že čas a miesto nosenia týchto vôní sú irelevantné, a povzbudia vás do každého nového dňa lepšie ako šálka kávy. Skutočne príjemný spoločník na akúkoľvek príležitosť.

Chanel Chance Je plná energie a vitality. Jemne zvodná vôňa sa postupne uvoľňuje a prekvapí vás svojou premenlivosťou a krásou. V roku 2003 sa tento parfum od Chanel stal najlepšou dámskou vôňou

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Recenzie

Adéla Bartlová

Ľahkú, sviežu a iskrivú Chanel Chance by som sa nebála nazvat No.5 nového veku. Nie že by voňala rovnako, ale je tak isto úspešná, dobre sa predáva a skvelo sa nosí. Až čas ukáže, či sa z nej tiež stane klasika. Zaslúžila by si to!

 

Testovala som verziu eau de parfum aj eau de toilette. Ako je u Chanela zvykom, nelíši sa iba koncentráciou, ale aj zložením.

 

Eau de toilette má ostrejší začiatok, ktorému kraľují citrusy a červený piepor. Počkejte, až prvé tóny vymiznú a vôňa zjemní. Odmenou vám bude žiarivá, optimistická vôňa pre ženu, ktorá se rada smeje a hneď tak niečo ju nerozhodí. To nie sú okopírované sladké rečičky z reklamy, Chance na mňa tak naozaj pôsobí. Zkúšala som ju za pochmúreného dňa, a akonáhle som ju naniesla na kožu, mraky se rozostúpili a vysvitlo slniečko!

 

Po rozvoňaní by som Chanel Chance eau de toilette charakterizovala ako modernú chypre - obsahuje veľa zemitej pačuli, okolo ktorej tancujú kvetiny (predovšetkým jazmín a kosatec), pikantný piepor, trpko kyslé citrusy a čisté sladké pižmo. Výdrž je u eau de toilette trochu horšia, počas dňa sa budete musieť prevoňať.

 

Chance eau de parfum je romantickejší a elegantnejší. Nejlepšie by bylo mať na poličke obe dve a striedať ich podľa nálady. Parfumová voda si zachovává iskrivosť a príťažlivosť toaletenj vody, ale hlavnou zložkou je tu hebký jazmín, ktorý sa mieša opäť so sviežim bielym pižmom a jemnou, ľahko krémovou vanilkou. Nájdete tu aj pačuli a piepor, tie sú typické pre obe Chance, ale v eau de parfum sú odsunuté viac do pozadia aby nerušili elegantnú náladu.

 

Obe Chance sú perfektné vône na každodenné nosenie aj slávnostnejšie príležitosti, a hodí sa pre ženy každého veku.

 

„Ada pre Elnino.sk“

 

Celkové hodnotenie
Doprava:
Platba:
Certifikácia: