Získajte masku na vlasy Série Expert Inforcer k nákupu značky L´Oréal Professionnel nad 8 €!

Chanel Allure Homme Voda po holení pre mužov 100 ml

4x
Kód produktu: 703 Nie je skladom Strážiť produkt 50,50
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Darčekové kazety Chanel Allure Homme Voda po holení kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Chanel nepozná hranice, popiera všetky zákonitosti a zlomí všetky pochybnosti. Nositelia týchto vôní vedia čo majú robiť, vedia viesť a byť príkladom. Nepotrebujú meniť svoj vnútorný svet, a predsa svet okolo nich podľahne zmene. Idú za svojim cieľom, bežia, počas cesty sa im otvárajú nové príležitosti a vesmír kvôli nim posúva svoje hranice. Tieto vône sú považované za absolútne najdokonalejšie, sú pre trendy ľudí, s vlastným vyhraneným štýlom, ktorí dokážu motivovať, byť vodcami a určovať smer. Definície elegancia, charizma a prirodzenosť najlepšie vystihnú priaznivcov a nositeľov týchto vôní. Čisté a priehľadné, teplé, a také sexy, nemôžete ich definovať a nikdy im neodoláte. Vône z rady Allure Homme od Chanelu si vás úplne podmania.

Allure Homme Je pikantný a vášnivý súzvuk vôní nabitý energiou. Allure Homme je esenciou mužnosti. Allure Homme je prvou ľahkou a pritom dlhotrvajúcou vôňou, ktorá je súčasne dynamická i hravá. Prvýkrát sa objavuje čerstvá, iskrivá a prirodzená vôňa, ktorá bola vytvorená zo starostlivo vybraných, prírodných zložiek typických pre mužov.

Hodnotenie 3.9

(hodnotené 4x)

  • 75 % zákazníkov odporúča
  • 4x recenzia zákazníkov

Recenzie 4x


Co dodat, poprvé jsem vyzkoušel Chanel, dlouho dobu jsem odolával. Vyzkoušel jsem od Armaniho jeho Gio vodu po holení a myslel jsem, že už mě žádná jiná nedostane. Chanel raketově vystoupala v mých sympatiích. A jestli někdo kouká na cenu, tak přestaňte kupovat ty laciné šmejdy typu Adidas atd. Protože u kvalitních vůní jako je tato, Vám stačí fakt troška a drží celý den. A investice se Vám brzo vrátí. Kluci, buďte už chlapama (:

  • Velmi kvalitní vůně, na první pohled působí sladce, ale po chvílce začne provokovat svou jedinečností.
Jarda

Zpravidla si vůně vybírám na "blind" a nebyla výjimkou ani tahle. Voda po holení má super vůni, takovou nenásilnou, avšak trochu dráždivou a to se mi na ní líbí. Doteď jsem měl od Armaniho GIO a myslel jsem, že už mi jí žádná jiná vůně nepřekoná, zmílil jsem se :) Takže pět hvězd je málo :))

skvělá vůně

  • pro mě skvělá cena a také málo kdo jej používá:)

slabé

  • slabé

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: