Cartier Must De Cartier Toaletná voda pre ženy 100 ml tester Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

6x
Kód produktu: 676 Nie je skladom Strážiť produkt 26,40
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie

Popis produktu

Must je sladšia vôňa s vanilkovo-pižmovo-vetiverovým základom a výrazným kvetinovým srdcom. Must je chladnejší orient pre zrelé ženy s eleganciou a vyberaným vkusom.

Hodnotenie 2.3

(hodnotené 6x)

  • 33 % zákazníkov odporúča
  • 6x recenzia zákazníkov

Recenzie 6x


prokera

Zajímavá netuctová vůně, podle mého nosu a na mě květinově dřevitá, lehce cítím pižmo.

Lucia

Panska verzia je lepsia :)

Simona

Musím souhlasit. I jako edt je vidě, že jde o plnou, těžší, smyslnou vůni. Jako parfém teprve vynikne, jinak je slabounká.

Romana

Must de Cartier jen jako parfém. Toaletní voda je slabá, dává jen tušit, že vůně ve větší koncentraci by mohla být hezká. Must de Cartier je krásná, ale edt opravdu nedrží.

Pavla Navrátilová (pavla.ol@seznam.cz)

Vůně je to nádherná, vhodná pro zralé alegantní ženy s vytříbeným vkusem. Nehodí se pro velmi mladé dívky nebo sportovní typy.Pokud máte rády výrazné luxusní vůně, je určena pro vás. Na mně drží velmi dobře.

Lenka

Must de Cartier je výjimečná, úchvatná vůně, velmi luxusní - vyjádření vytříbeného vkusu, stylu a elegance.


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: