Cartier La Panthère Parfumovaná voda pre ženy 75 ml tester Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu, ponúkame ich len za účelom vyskúšania pri predaji v prevádzkach kupujúcich. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.

          
Skladom
67,02
Skladom
55,38
Skladom
32,19

Popis produktu

La Panthere je vôňa pre ženy z roku 2014.
Inšpiráciou pre parfum La Panthere boli dva znaky. Panter ako symbol značky Cartier a Panthere ako parfum z roku 1986. Parfum Cartier La Panthere je symbolom slobody a voľnosti. Predstavuje elegantnú, nezávislú a vzpurnú ženu. Odvážnu kompozíciu parfumu vytvorila Mathilda Laurent. Kvetinový parfum s nádychom sladkého ovocia vyžaruje krásu a jedinečnosť. Gardénia dodáva parfumu moderný a originálny charatker.

Hodnotenie 4.5

(hodnotené 16x)

  • 84 % zákazníkov odporúča
  • 9x recenzia zákazníkov

Recenzie 9x


Krásna nová vôňa, dlho vydrží na tele, som veľmi spokojná. Po dlhej dobe som našla túto úchvatnu vôňu.

Ester

Milé milovníčky značky Cartier, nevšímajte si moje kritické komenty na tento parfém spred roka...je totižto úžasný, očarujúci, výnimočný a mimoriadny!

  • Na jeseň som vytiahla po čase nosenia sviežich letných vôní La Panthere, ktorá je odporúčaná väčšinou milovníčiek na Fragrantice.com ako typicky jesenná vôňa, a môžem z odstupu času konštatovať, že je to neskutočná nálož, doslova výbuch voňavej energie! Je to veľmi originálna, jedinečne skomponovaná vôňa, rozhodne odporúčam vyskúšať, stojí za to! Tá kombinácia sušeného ovocia, gardénie, jahody, anízu, rebarbory a lišajníka je fakt unikátna... Vôňa tak plná, tak intenzívna a tak luxusná, že klobúk dole nad kreáciou Mathilde Laurent, dvornej parfumérky značky Cartier! Mala som potrebu sa k tejto vôni opäť vyjadriť, lebo som si všimla, že môj nos je vo vnímaní a hodnotení vôní veľmi vrtkavý a to, čo sa mi spočiatku vôbec nepáčilo, sa mi po istom čase neskutočne moc zapáči... Toto je každopádne luxusná parfémová delikatesa!
  • -
Ala

Je to krásna vôňa, mne vyhovuje, určite si ju znova objednám

Ester

No keď som si teraz ešte prečítala toľké vaše chválospevy na La Panthere...ale aj protichodné názory: jedny píšete, že je spočiatku strašne ťažká, druhé píšete, že je jemná... Vôbec nie je ťažká, ani na začiatku, ani na konci, na začiatku je delikátna, ale hlavne a celkovo je to kvetinová-chypré vôňa a cítiť to v tej báze, ku ktorej sa vôňa veľmi rýchlo rozvinie: to chypré, ktoré ja nemusím, tvorí konárnik slivkový (oakmoss, lišajník)plus pačuli, tu zloženie nie je uvedené presne, pozri na Fragrantica.com! Flakóny od Cartier ma nenadchýňajú a ani tento nič extra... PS: božské a nádherné parfémy mám vo svojej zbierke...

Ester

Prvé akordy tejto vône sú nádherné - ten aníz s jahodou a sušeným ovocím zaváňa tak lahodne.... Avšak potom, ako sa vôňa rozvinie do srdca a bázy, sa mi zdá taká "rozplyhlá", ťažko identifikovateľná a v konečnom dôsledku nič zvláštne.... Od včera (ako mi prišla) som si ju minimálne 10x strekla na zápästia, ruky a stále ten istý dojem...z pokožky aj dosť rýchlo sublimuje...no čakala som od tejto značky niečo kvalitnejšie... A prečo ten názov La panthere? Panter si symbolom zn. Cartier, ale táto vôňa mi neevokuje nič divoké, odviazané, šelmovské, skôr je elegantná a kultivovaná... Mám zbierku 46 parfémov od výmyslu sveta, ale z tohto 46-teho mám dosť zmiešané pocity...

monika

Najlepšia vôňa akú poznám, stále sa k nej vraciam. Aj ked mám aj iné druhy vôní táto je topka a vždy má čestné miesto u mna doma.

ela

nádherná vôňa, teraz som si ju prevzala.

dzurkova maria

velmi sa mi paci

jana

úžasná vôňa, objednala som si ju len na základe hodnotení a odporúčam. Dlho vydrží, ešte si ju objednám. :D


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: