Získajte značkový športový vak k nákupu JOOP! >

Cartier Delices Toaletná voda pre ženy 100 ml tester Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

1x
Kód produktu: 656 Nie je skladom Strážiť produkt 46,09
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Darčekové kazety Cartier Delices Toaletná voda kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Delices je zvodná, jazmínová ovocná vôňa. Elegantná a zmyselná, nový objekt túžby, ktorému ženy s potešením podľahnú. Jemný a napriek tomu intenzívny sladký akcent višne je zafarbený bergamotom a ružovým korením. V srdci Delices žiari trojica jazmínu a zvodný záver dopĺňa ambra a štavnatá broskyňa.

Hodnotenie 5.0

(hodnotené 1x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 1x recenzia zákazníkov

Recenzie 1x

kupuji opakovaně, líbí se i manželovi, myslím, že z mých četných vůní tuto spolehlivě rozliší a dokonce podporuje koupi!!

  • krásná vůně, recenzi jsem již v minulosti psala
  • nic
Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: