Cartier Déclaration Parfumy pre mužov

Nevybrali ste si? Pozrite sa na podobné vône OTVORIŤ RADCU

Popis produktu

Pikantný orientálny parfum Cartier Déclaration vstúpil na trh v roku 2018, presne 20 rokov po slávnej rovnomennej toaletnej vode. Uchváti vás len jediný pohľad na luxusný flakón francúzskej klenotníckej a parfumovej značky Cartier. Aj jeho jantárovo zafarbený obsah ukazuje na exkluzivitu - mimoriadnu hĺbku a silu voňavých látok. Môžete sa tešiť na vzácne korenia, afrodiziakálnu kožu a elegantné drevnaté tóny. Ak už sa chystáte na obchodné jednanie, večeru s partnerkou alebo na ples, parfum Cartier Déclaration bude tým pravým!

Kúzlo kardamómu, kože a cédru

Cartier Déclaration, charizmatický parfum pre súčasného gentlemana, štartuje príjemne horkastými pomarančovými akordmi. V srdci sa pridáva celkovo dominantný kardamóm, rasca a zmes ďalšieho korenia. Základ je v znamení kože, cédru a vetiveru, ktorým vytvára sprievod hrejivá živicová vôňa benzoe, ambrového dreva a tolu balzamu. Parfum z dielne tvorkyne Mathilde Laurent sa hodí na celoročné denné aj večerné nosenie, len v horúcom lete ho používajte opatrne.

Najlepší pánsky parfum na svete

Vôňa Cartier Déclaration, aj keď bola najskôr k dispozícii v podobe toaletnej vody, už samozrejme nazbierala mnohé recenzie. Vyberáme: ,,Mužná, svieža a príjemná vôňa." ,,Dobre vyvážená, nie príliš sladká pánska vôňa: Skvelá." ,,Naozaj úžasná." A dokonca: ,,Najlepší pánsky parfum na svete." Vyskúšate ju teraz vo forme koncentrovaného parfumu a napíšete nám svoje hodnotenie?

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Alternatívy produktu


Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest