Cartier Déclaration D´Un Soir Toaletná voda pre mužov 100 ml tester Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

2x

Popis produktu

Cartier predstavuje novú reedíciu ku kultovej vôni Declaration. Parfum Declaration d´Un Soir predstavuje smršť pocitov a emócií, nezabudnuteľné okamihy a odvahu. Alchymistický parfum Declaration d´Un Soir dodáva smelosť, silu a fantáziu.

Alternatívy produktu Alternatívy Cartier Déclaration D´Un Soir

Hodnotenie 4.5

(hodnotené 2x)

  • 100 %zákazníkov odporúča
  • 2xrecenzia zákazníkov

Recenzie 2x


Nicola

Odporučam

  • Je velmi ostrá, vhodná pre cielavedomeho muža. Takto si predstavujem vonu pre riaditela a nebo muža ktorý vie čo chce.
Jirka1

Kořeněná, velmi příjemná a dřevitá vůně. Je výrazná, ostřejší ale zároveň velmi vyrovnaná a taková záhadná. Díky růži příjemně nasládlá ale hodně pepřová. Prostě nemá absolutní chybu.


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: