Carolina Herrera Carolina Herrera Toaletná voda pre ženy 100 ml tester Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

5x
Kód produktu: 13164 Nie je skladom Strážiť produkt 29,79
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Darčekové kazety Carolina Herrera Carolina Herrera Toaletná voda kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Carolina Herrera, ktorá sa narodila vo Venezuele a teraz žije v USA, je stelesnením dokonalej elegantnej ženy. Nielen, že sa sama ocitla na rebríčku najlepšie obliekaných žien sveta, ponúka podobnú možnosť aj ostatným ženám: Jej šaty sú krásne, elegantné a veľmi ženské. Veď Carolina Herrera vždy obliekala slávne ženy známe svojou eleganciou, napr. Jacqueline Kennedyovou. roku 1988 uviedla na trh svoj prvý parfumu Carolina Herrera. Medzi vôňami značky Carolina Herrera síce nájdeme i letné ,,svieženky", ale ťažisko kolekcie tvoria luxusné kvetinové kompozície, ktoré vynikajúco podčiarknu vašu ženskosť. Parfumy Carolina Herrera zahŕňajú aj vône pre mužov.

Hodnotenie 4.2

(hodnotené 5x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 5x recenzia zákazníkov

Recenzie 5x


Hodnotím ženskou verzi této vůně. Je velmi elegantní, ale musí se umět nosit!

  • Krásná velmi ženská vůně. Pokud máte rádi vůni jasmínu je pro vás to pravé...
Misa

Nádherná nadčasová luxusní vůně pro opravdovou ženu. Je třeba ji umět nosit, ale je to absolutní klasika. Do podobné kategorie vůní bych například zařadila Dior J'adore nebo Gucci Envy. Za mě plný počet!!!

marranna

Velice výrazná jasmínová vůně, hodně podobná Joy od Jean Patou.

Miroir

Dostala jsem ji k vánocům. Je nádherná, prostě luxus. Ale každému voní něco jiného. Pro mě je to jednička.

Viola

Na netu načteto mnoho...mimo i to,že tuto vůni používá Anngelina Jolli.Tak ....ona kčehká vůně těžká? Ano ,ale nechte ji půl hodinky a pak znovu přičichněte.Cítíte ty kytky?


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: