Získajte Revox Just Salicylic Acid Serum 2% pri nákupe produktov REVOX nad 8 €!

Carmex Naturally Balzam na intenzívnu hydratáciu pier pre ženy 4,25 g Odtieň Pear

          
Skladom   |  (ID: 113951)
3,54
Doručíme
K osobnému odberu

Bez ochrany SPF

          
Skladom   |  (ID: 113950)
3,52
          
Skladom   |  (ID: 113952)
3,56

Popis produktu

Trápia vás suché a popraskané pery alebo časté opary? Potom pravdepodobne ešte nepoznáte obľúbenú značku Carmex. Jedinečná starostlivosť o pery k nám doputovala priamo zo Spojených štátov, kde už dávno patrí k bestsellerom lekární, drogérií a ďalších obchodov s kozmetikou. Presvedčte sa na vlastné pery, čím je starostlivosť o pery Carmex výnimočná a prečo sa na ňu spoliehajú milióny ľudí z celého sveta. Zaobstarajte si svoj vlastný balzam na pery Carmex v legendárnom tégliku, tube či tyčinke a sledujte, ako dokáže vaše pery premeniť k dokonalosti.

Carmex: Všetko začalo úžasným nápadom

Písali sa 30. roky minulého storočia, keď Alfred Woelbing vo svojej vlastnej kuchyni začal experimentovať s výrobou balzamov na pery. Sám totiž trpel oparmi a na americkom trhu nedokázal nájsť žiaden účinný produkt, ktorý by mu v tomto smere pomohol. V domácom prostredí amerického Wisconsinu sa nakoniec zrodil Carmex, efektívny balzam proti oparom, ktorým Woelbing plnil malé tégliky so žltým viečkom. Začal obchádzať lekárne s ponukou balzamov na pery Carmex, v každej zanechal niekoľko vzoriek a produkt si rýchlo získaval obľubu. Priestory kuchyne čoskoro prestali stačiť a Carmex sa začal vyrábať vo veľkom. Tégliky doplnili tubičky a tyčinky, pribudli ovocné príchute a na pokraji nového tisícročia sa už Carmex predával vo viac než 50 krajinách sveta. Rodinná značka je stále v rukách potomkov zakladateľa a popularita stále rastie.

Balzam na pery Carmex pre dokonalé pery

Carmex odjakživa verí na dokonalosť, ctí si svoju dlhoročnú tradíciu a používa len rokmi preverené ingrediencie, ktoré skutočne fungujú. Balzamy bojujú s oparmi, suchými a popraskanými perami a dokážu pokožku pier dlhodobo hydratovať. Upokojujú pery a chránia ich pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi, ako sú slnečné žiarenie, silný vietor, suchý vzduch alebo klimatizácia. Pripravte svoje pery na celý deň tým, že si ráno nanesiete balzam na pery Carmex. Môžete si byť istí, že pery budú vyzerať dokonalo.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: