Calvin Klein Eternity Intense Parfumované vody pre ženy

6x
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.
39,16
strážiť
dostupnosť

Popis produktu

Dámska parfumovaná voda Calvin Klein Eternity Intense je ovocný elixír až po okraj naplnený láskou, túžbou a zmyselnosťou. Nadväzuje na legendárne dámske a pánske vône Calvin Klein Eternity z konca 80. rokov 20. storočia. Parfumovaná voda Eternity Intense z roku 2016 predstavuje milostné opojenie, ktoré časom nabralo na sile a pretavilo sa do vášnivého a nezozlučného vzťahu. Je veľmi podmanivá a vyniká dlhodobu výdržou, takže si jej účinky môžete užívať od rána do večera.

Sexi vôňa kosatca a santalového dreva

Parfum Calvin Klein Eternity Intense vám poskytne celú náruč romantických kvetín, ktoré sa miešajú s energickými vodnými a hrejivými drevitými tónmi. Po sviežom citrusovom úvode zaznamenáte dominantný kosatec, ktorý sa zvoľna prelína s osmantom a ružou. Jedinečnú skladbu Eternity Intense uzatvárajú akordy santalového dreva, sladkej vanilky a erotizujúceho pižma.

Eternity intense — pre intenzívne zážitky

Orientálne zložky parfumovanej vody Calvin Klein Eternity intense ju predurčujú pre chladnejšie ročné obdobia — jeseň až jar. Verne vás bude doprevádzať pri každodenných bežných aktivitách, ale tiež v spoločnosti. Očarte svoje okolie harmóniou tónov, ktoré ukrýva kašmírovo zafarbený flakón parfumovanej vody Calvin Klein Eternity intense. Nech už prídete do akejkoľvek miestnosti, prítomným mužom sa zastaví dych. Využite moc tejto sýtej žsnskej vône na maximum!

Hodnotenie 5.0
  • 100 %zákazníkov odporúča
  • 6hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 6x


Adéla Bartlová

Eternity je naozaj večná. Tento parfum, ktorý sa predáva - verte neverte! - už od roku 1988, sa stal skutočnou klasikou. V zložení boli za tú dobu urobené menšie zmeny, ale základ Eternity, svieža zmes kvetinových a zelených tónov, bola nadčasová už v čase svojho vzniku.

 


V osemdesiatych rokoch bývalo vo zvyku dávať do parfumov veľa zložiek - celé kytice kvetov, citrusy, dreva, niekoľko druhov mošusu. Preto boli často ťažké a tak komplexné, že niekedy obťažovali. Mnoho žien preto vítalo módnu sviežu vlnu, ktorá v 90. rokoch zachvátila celý parfumový priemysel. Eternity bola, podobne ako o niečo neskôr L'Eau d'Issey alebo Eau Parfumée au Thé Vert, jednou z prvých moderných lastovičiek.

 

Eternity je komplexnejšia. Obsahuje zelené tóny a kvety, ktoré tiež majú zelený podtón: konvalinky, ľalie, frézie alebo karafiátu, ktoré Eternity pridáva svoju typickú korenenosť. Pridajte bylinky (šalvia a nechtík), púdrový heliotrop, fialky, narcisky ... Už máte jasnú predstavu? Nie? Niet divu, je toho veľa. Skúste si predstaviť, že všetky vypísané zložky sú zliate v jednu kvetinovo zelenú harmóniu s vodným nádychom. Pokiaľ na vás niektorý tón dýchne výraznejšie, budú to zrejme zelené listy, konvalinky a kvapky rosy na kvetoch v rozkvitnutej záhrade.

 

Eternity by som odporúčala pred zakúpením vyskúšať. Keby sa vám páčila, ale niečo vám v nej nevyhovovalo, skúste niektorú z mnohých ďalších variácií: Eternity Aqua, Eternity Now  alebo každoročné letné limitky.

 

„Ada pre Elnino.sk“

Celkové hodnotenie

Super cena

táto vôňa vyhovuje môjmu naturelu.

Monislava

Prijemná vôňa, pripomína mi vôňu moruše, niečo také som hľadala. Určite si ju znova kúpim.

Ani

príjemná, nevtieravá, elegantná vôňa


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: