Získajte sprchový gél Vivaco Argan Bronz Oil (200 ml) zadarmo pri nákupe Vivaco nad 9 €.

C-THRU Love Whisper Toaletná voda pre ženy 50 ml

          
Skladom   |  (ID: 121732)
6,72
Doručíme
K osobnému odberu

Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu koncovými zákazníkmi. Testery môžu byť použité len na prezentáciu a vyskúšanie parfumov alebo kozmetiky pri predaji na prevádzkach kupujúcich. Objednávkou testeru kupujúci berie túto skutočnosť na vedomie a zaväzuje sa nepoužiť tester na osobnú spotrebu ani ho nepredať ďalej koncovému zákazníkovi. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.
          
Skladom   |  (ID: 130998)
4,27

Popis produktu

Mladistvá, optimistická toaletná voda C-THRU Love Whisper odráža dynamiku 20. rokov 21. storočia. Vychutnajte si jej voňavú púť od čiernej ríbezle, hrušky a ružového korenia cez otočník, jazmín a ružu až k zvodnej vanilke a cédrovému drevu. Nadchne vás aj vášnivým červeným dizajnom a vľúdnou cenou. Toaletná voda C-THRU Love Whisper je dielom tradičnej gréckej spoločnosti Sarantis Group, ktorá na spotrebnom trhu figuruje už od 30. rokov 20. storočia. Rozviňte s ňou svoje prirodzené ženské kúzlo!

Prečo je dámsky parfum C-THRU Love Whisper dobrým tipom?

  • nežný šepot lásky vtelený do červeného flakónika,
  • neodolateľná vôňa čiernej ríbezle, jazmínu a vanilky,
  • romantický voňavý doplnok pre slečnu aj mladú dámu.

A vône C-THRU Luminous Emerald či Sunny Sparkle už poznáte?

Toaletnú vodu Love Whisper si vložte do online košíka na tomto mieste. Odporúčame rovnako aj toaletnú vodu Luminous Emerald (2019) v tyrkysovom flakóniku, ktorá vás obšťastní výrazným bielym pižmom, červenou ríbezľou, černicou, santalom a nostalgickými kvetinami. Alebo si vyberte preslávenú toaletnú vodu Sunny Sparkle z rovnakého roku. Najskôr v nej zaznamenáte výťažky z citrónu, bergamotu a zeleného čaju, srdce oplýva ružovo-jazmínovými voňavými akordmi, základ prestupuje silné biele pižmo a drevnatá vôňa pačuli. Toaletná voda C-THRU Sunny Sparkle najlepšie zapôsobí na letnej prímorskej párty, ale pozdvihne aj bežný deň strávený prevažne plnením povinností.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: