Získajte sprchový gél Vivaco Argan Bronz Oil (200 ml) zadarmo pri nákupe Vivaco nad 9 €.

By Kilian The Cellars Gold Knight Parfumované vody pre mužov

          
Skladom 1 až 3 ks   |  (ID: )
182,02

Popis produktu

Parfumovaná voda By Kilian The Cellars Gold Knight je orientálna pánska vôňa z roku 2017, ktorú zostavil parfumér Pascal Gaurin. Inšpiroval sa pri tom zmyselnosťou rytiera v zlatom brnení z obrazu Beethovenov vlys od Gustava Klimta. Vyjadril sa erotizujícím pačuli prepojeným s hrejivo žltou vanilkou a výrazným sladkým anízom. Nechajte sa na vlne emócií vtiahnuť do príbehu plného dobrodružstva a rytierskeho správania sa k ženám... Vôňa Gold Knight podporí vašu prirodzenú mužskú charizmu v akejkoľvek situácii!

Medovo-anízová parfumovaná voda

Luxusný pánsky parfum By Kilian The Cellars Gold Knight otvára iskrivý aníz a bergamot. Po pár minútach sa pridávajú vanilkové a medové esencie srdca, ktorým vytvára podklad zvodné pačuli. Vzhľadom k prehrievajúcim zložkám je vôňa Gold Knight vhodná pre používanie v chladnejšom ročnom období. Od jesene do jari vás bude spoľahlivo sprevádzať pri denných povinnostiach i večernej zábave. Doprajte si dotyk naozajstnej elegancie s parfumovanou vodou By Kilian The Cellars Gold Knight.

Tip na reprezentatívny darček pre mužov

Potrebujete dobre vyzerajúci pánsky darček? Tu je naozaj každá rada dobrá... Ale my ju máme: tipom môže byť práve parfumovaná voda By Kilian The Cellars Gold Knight. Urobte s ňou radosť svojmu "Zlatému rytierovi" pri príležitosti životného jubilea alebo napríklad na Vianoce. S vôňou plnou vybraných ingrediencií v reprezentatívnom flakóne prakticky nemôžete šliapnuť vedľa.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: