Bvlgari Omnia Crystalline Sprchovací olej pre ženy 100 ml

Kód produktu: 78134 Nie je skladom Strážiť produkt

Popis produktu

Všetci operní skladatelia a muzikanti zostanú teraz bez povšimnutia a bez zaslúženej slávy, pretože ten, komu sa podarilo zložiť ódu na ženskosť a krásu sa nazýva Bvlgari. Táto talianska značka rozdelila svoju umeleckú zbierku hneď do niekoľkých kolekcií a jednou z top je Bvlgari Omnia Crystalline. Fajnšmerkom a skutočným voňavkárskym kulinárom ju netreba nijak zvlášť opisovať a predstavovať. Bvlgari Omnia Crystalline je žiarivá, jemná, elegantná a ženská vôňa. Ak túžite každý deň načrieť do studne so zmyselnou kryštalickou vodou, určite po nej siahnete. Superiorita drevitých a korenistých tónov je primeraná a prítomnosť ďalších zložiek vytvorí dokonalé parfumy, ktoré v konečnom dôsledku pôsobia ako osviežujúce, čisté a ľahké. Sú stvorené na denné nosenie počas celého roka a spôsob ich prezentácie necháme už na vašu fantáziu.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Recenzie

Adéla Bartlová

Omnia Crystalline je priezračne svieža vôňa. Prvý závan je veľmi jasný, až nekompromisne svieži, potom však vôňa skrotne. Jej hlavnou zložkou je lotos, vodný kvet, ktorej vôňa je zmesou vodných, zelených a kvetinových tónov. Aby však Omnia Crystalline nezostala prvoplánovo leknová, pridal parfumér Alberto Morillas ešte ďalšie zložky: bambus, čaj, hrušku nashi a biele pižmo. Tie pridávajú zelené, bylinné, ovocné a svieže tóny.


Omnia Crystalline je stále populárna, a to práve vďaka peknej, ale nie úplne bežnej kombinácii vodných a zelených tónov. Tie zelené sú po rozvinutí vône také bylinnejšie, suchšie, mierne mi pripomenuli sviežo suchú Eau Parfumée au Thé Vert. Tiež vôňa hrušky je síce ovocná, ale "do zelena".


Omniu Crystalline by som odporúčala hlavne na jar a jeseň. Niekto ju rád nosí aj v horúcom lete, ale odporúčam vyskúšať, či na vašej koži príliš nevyniknú suché tóny

 

„Ada pre Elnino.sk“

 

Celkové hodnotenie
Doprava:
Platba:
Certifikácia: