Bvlgari Eau Parfumée au Thé Vert Kolínske vody

Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Parfém Bvlgari Eau Parfumée au Thé Vert je osviežujúca vôňa inšpirovaná zeleným čajom pre mužov i ženy. Kombinuje v sebe citrusovú sviežosť, vydarené tóny zeleného čaju a upokojujúcu nežnosť. Vôňa Bvlgari Eau Parfumée au Thé Vert je venovaná všetkým, ktorí hľadajú pocit pohody prostredníctvom jednoduchých každodenných gest. Parfém Bvlgari Eau Parfumée au Thé Vert je svieža, jemná, sladká zelená vôňa.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Recenzie


Mgr. Ester Krutáková-Feňvešová

Jednoznačne odporúčam parfémovým fajnšmekrom, ktorí už majú čo to "načuchané" a vedia oceniť tak sofistikované, "vyšperkované" vonné kompozície, ako je táto!

  • Milujem BVLGARIho vône, mám ich v zbierke 6 (dámskych) a pokladala som ich jednoznačne za voňavé skvosty. Ale keď som ovoňala jeho UNISEXovky, tak len teraz som ostala absolútne užasnutá: tak dokonalé voňavé kompozície, že WAU, jedna nádhernejšia, ako druhá! Zakúpila som si všetky miniatúry UNISEX: bielu, zelenú, modrú a červenú a všetky sa mi zdajú ešte o dva levely vyššie ako dámske BVL vône.... unikátne, nádherné a dokonale sofistikované vonné kompozície, z ktorých mi doslova padla sánka, tak sú famózne! (ešte som zvedavá na čiernu /noir tabakovo-oudovú...) Táto zelená verzia je absolútne nádherná...bolá prvá tohto typu vo svete vôní, svojím spôsobom revolučná a ja ju dnes vnímam asi s rovnakým nadšením, ako dámy v dobe, kedy bola stvorená v roku 1992...stále dokonalá, stále nádherná a stále má čo povedať dámam, ktoré sa vyznajú v parfémoch a vedia si ich vychutnať! Ja osobne ju nevnímam až tak veľmi ako zelenú, skôr vnímam celkovú veľmi harmonicky namiešanú vonnú kompozíciu, ktorá obsahuje zelený čaj, vzácne korenia ako kardamón a koriander, citrusy ako bergamot, citrón a mandarínku a krémové tóny dodáva jazmín a pomarančový kvet (plus ešte k tomu ďalšie zložky) Na mňa táto kompozícia pôsobí nádherne harmonicky, relaxačne a doslova ako antidepresívum, je to snová aróma, na ktorej sa dá ulietať...
  • A paradoxne ako kolínska voda má teda výbornú intenzitu a výdrž, aj na pokožke ju krásne dlho cítim a teším sa z nej!
  • -
Blanka Lux

Zelená! svěží lehká, můj typ vůně to není,ale jisté kvality jí upřít nemůžu a pro milovnice superlehkých svěžích vůní přírodní čistoty to bude dobrá volba.

Kateřina

Pro mě vůně ke které se ráda v létě vracím, hodně chválená mým okolím. Svěží a lehká i ve vedrech. Vzhledem k tomu. že jsem ji měla vždy ve verzi Eau de Cologne, tak to s její výdrží není až tak špatné, líp vynikne v kombinaci s tělovým krémem.

Pavla

Je z toho cítit čajíček, ale někdo do něj nalil něco těžkého.

jemná, svěží, letní vůně, kterou jsem si oblíbila před lety a stále se k ní vracím, navís ji neužívá mnoho žen

  • jemná
  • velmi svěží
  • příjemná
  • hlavně ne léto

Doprava:
Platba:
Certifikácia: