Bvlgari BLV Pour Homme Toaletná voda pre mužov 100 ml tester Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

17x

Popis produktu

Parfém Bvlgari BLV je výsledkom kombinácie ľadových a ohnivých tónov je výrazný, nezabudnuteľý. Jej duch sa odráža v štvorcových líniách, v základnom dizajne flakónu, ktorý vyjadruje pevnosť charakteru, odmietnutie všetkých kompromisov, oslobodenie sa od formálností. Kontrast medzi priesvitnosťou skla a hlbokou modrou farbou rozpráva pozoruhodný príbeh vyvolávajúci dojem nekonečnosti vesmírnych hlbín a mýtov zrodených v budúcnosti a prísľub nepredvídateľných emócií, taká je vôňa Bvlgari BLV.

Hodnotenie 4.3

(hodnotené 17x)

  • 93 %zákazníkov odporúča
  • 10xrecenzia zákazníkov

Recenzie 10x


Latour

tuto vůni jsem vyzkoušel poprvé v r.2004, když jsem jí koupil náhodně v letadle v duty free shopu. Voní báječně, svěže, exoticky, specificky. Vyvolává elegantní dojem pana božského od Carrie :-). Když jsem šel z divadla a prošel kolem ženy s mužem, závan vůně u ní vyvolal reakci: Co to je za vůni? Ta je úžasná a otáčela se uchvácená odkud to je :-). Polichocený jsem se tajně usmíval. Hodí se ke sportovní košili, i do obleku. Na kůži každého asi nevynikne, jak píše paní níže. Drží však dlouho i na oblečení. Doporučuji.

Stenlydr

Zajímavá a originální, to každopádně. Je to zvláštně natrpklá, teplá mýdlová vůně, co je dost originální. Určitě ne pro každého, nevím zda je úplně na celodenní nošení, spíš mi přijde do obleku pro borce, co se chce odlišit a vyniknout.

spokojenost

Petr

Používám již několik let, je to úžasná vůně.

perfektní

Určitě doporučuji

  • Nádherná vůně pro mladého muže
  • nemá
martuti

nijaká, nasládlá, laciná vůně. zklamání.

If

nevoní moc hezky, cítím tam čistotu, ale i něco co je nepříjemného..možná tabák......

Jájina

Pěkná,citlivá vůně,ale na svém muži jsem jiskoro nacítila.

Buddha

Svieza zaujimava vôna.. akoby kvetinova aj ked tam take zlozky skoro nie su... Bvl ma takmer vsetky parfemy vynikajuce...


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: