Získajte zľavu 25 % na značku Mexx!

Brut Brut Original Toaletná voda pre mužov 100 ml

7x

Popis produktu

Klasická a nadčasová vôňa toaletnej vody pre mužov Brut Brut Original, ktorá prepája sviežu arómu citrusov, aromatické tóny a veľmi mužné akordy korenia, bola na trh uvedená už v roku 1964. Obľúbená vôňa, ktorá dodnes nestráca na svojom kúzle a rafinovanosti, je určená pre elegantného a charizmatického muža, u ktorého podčiarkne jeho mužskú silu. Vôňa je vhodná na denné aj večerné nosenie aj na výnimočné udalosti.

Nadčasová vôňa pre charizmatických mužov

Vôňa toaletnej vody sa otvára osviežujúcimi akordmi citróna a bergamotu spoločne s vôňou aromatickej levandule, bazalky, anýzu a nežných pomarančových kvetov. Aj srdce bije v rytme kvetín, vašu mužnosť ešte podčiarkne jazmín, ylang-ylang a pelargónia. Záver patrí predovšetkým elegantným akordom dreva, ktoré sú doprevádzané arómou tonky, dubového machu, kumarínu a sladkej vanilky. Ste zástancom klasických vôní? Vašej pozornosti by nemala uniknúť toaletná voda Brut Original od značky Brut.

Hodnotenie 4.8

(hodnotené 7x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 6x recenzia zákazníkov

Recenzie 6x


Marsella

Zaujímavá atypická vôňa

  • Krásna mydlová vôňa :) aj priateľovi vyhovovala

Krasna vona

JE TO VEĽMI SUBJEKTÍVNE HODNOTENIE, KOĽKO ĽUDÍ TOĽKO CHUTÍ. JE TO SPOMIENKA Z DÁVNEJ MINULOSTI, KEĎ SOM ZAČAL POUŽÍVAŤ PÁNSKU KOZMETIKU PO HOLENÍ.

Silná ostrá vôňa

Vôňa mi pripadala mydlová.

pekná vôňa


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: