Bruno Banani Woman Telový sprej pre ženy 100 ml

štítky: Telový sprej
Kód produktu: 90764 Skladom > 10 ks
3,78 € Ušetríte 0,39 € (10%)
3,39
Predpokladané doručenie
v stredu - 08.07.
Predpokladané vyzdvihnutie
od stredy - 08.07.

Popis produktu

Telový závoj Bruno Banani Woman vznikol pre sebavedomú ženu, ktorá si je dobre vedomá svojich predností. Hodí sa predovšetkým k letnému, prakticky neobmedzenému použitiu. Pôsobí nielen ako zvodný doplnok, ale tiež ako osviežujúca spŕška počas horúcich dní. Cena telového závoja Woman je viac než priaznivá, preto neváhajte a zaobstarajte si hneď niekoľko fľaštičiek. Jednu môžete mať doma, ďalšiu v kabelke a tretiu v kancelárii. Uvidíte, že využijete všetky. Do príjemnej kvetinovo-ovocnej vône Woman sa jednoducho zamilujete!

Dynamická ovocná vôňa ideálna na cesty

Ľahúčky parfum Bruno Banani Woman — telový závoj — vychádza z rovnomennej toaletnej vody z roku 2001. Štartuje sviežim pomarančom, brečtanom a leknínom, pokračuje fréziou a šťavnatou broskyňou. Základ vytvára zmyselné pižmo a lahodná vanilka. Telový závoj Bruno Banani Woman je ideálnou vôňou na cesty — každodenné krátke aj tie vzdialenejšie.

Decentná vôňa? Telový závoj, alebo tiež body mist

Telový závoj alebo body mist slúži ženám podobne, ako mužom kolínska voda. Túto ľahkú vôňu môžete aplikovať od hlavy až k pätám, a to bez toho, aby ste kohokoľvek obťažovali. Vôňa telového závoja Bruno Banani Woman je veľmi jemná, bez silných výparov a rizika škvŕn na oblečení. Ľudia z vášho okolia sa rozhodne nebudú sťažovať na bolesti hlavy zapríčinené vašou vôňou. A koncentráciu nenarušíte ani účastníkom porady či spolužiakom. Jednoducho — ak chcete decentnú letnú vôňu, zvoľte telový závoj Woman.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: