Získajte masku na vlasy Série Expert Inforcer k nákupu značky L´Oréal Professionnel nad 8 €!

Britney Spears VIP Private Show Parfumované vody pre ženy

2x

Popis produktu

Staňte sa hviezdou svojej vlastnej show s vôňou parfumovanej vody pre ženy Britney Spears VIP Private Show, ktorá bola po prvýkrát svetu predstavená v roku 2017. Za vznikom tejto vône nestojí nikto iný ako svetoznáma speváčka Britney Spears, ktorá o vôni povedala: „Vôňa predstavuje jednu z mojich najväčších vášní, ktorou je tanec. Vonná kompozícia je inšpirovaná pocitom, ktorý zažívate počas show, v ktorej existujete len vy a publikum.“ Sladká ovocná parfumovaná voda určená moderným ženám očarí nielen vonnou esenciou, ale tiež luxusným designom flakónika vo svetloružovej farbe.

Sladká ovocná vôňa

Ako lahodný ovocný mix voňajú úvodné akordy založené na súhre šťavnatého červeného jablka, osviežujúceho krvavého pomaranča a exotického manga. Zatiaľ čo úvod patrí ovociu, srdce vône je plne oddané kvetinám. Rozkvitnutou kvetinovou záhradou vás prevedie fialka, magnólia a pomarančový kvet. Tiež záverečné akordy vás nenechajú chladnou, unesú vás spojením slnečného jantára, elegantných drevitých tónov, sladkou vôňou maliny a arómou zmyselného pižma.

Staňte sa ženou, z ktorej muži nedokážu spustiť zrak s dámskou vôňou parfumovanej vody Britney Spears VIP Private Show, ktorá vynikne predovšetkým v teplých jarných a letných dňoch.

Hodnotenie 5.0

(hodnotené 2x)

  • 75 % zákazníkov odporúča
Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: