Britney Spears Fantasy Stage Edition Parfumované vody pre ženy

3x

Popis produktu

Fantasy Stage Edition je energizujúca vôňa od speváčky Britney Spears. Ovocno-kvetinový mix prepája tóny exotického ovocia spolu s jemnými kvetinami. Sladká vôňa koláčikov cupcake a bielej čokolády dodáva zloženiu originalitu. Parfém Britney Spears Fantasy Stage Edition sa stane Vaším nepostrádateľným doplnkom.

Hodnotenie 3.7
  • 67 %zákazníkov odporúča
  • 3hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 3x


Olive

Odporúčam všetkým Britney fanúšikom a Fantasy fanúšikom pred reformuláciou

  • Dnes mi prišla. Po dôkladnom otestovaní a porovnaní na oboch zápastiach: na prvom Fantasy Anniversary edition 2013 a Fantasy stage edition, musím skonštatovať, že zatiaľ čo Anniversary stráca vyslovene násladlý tón, typický pre klasickú Fantasy po reformulácii, Stage edition je oveľa bližšie ružovej Fantasy pred reformuláciou (circa 2009-2010) Anniversary je po nastriekaní kyslejšia, ostrejšia, štiplavejšia, viac cítim červené bobule, ríbezle, čierne ríbezle a sirup z nich. Stage edition po nastriekaní hneď ide do bielej čokolády a cupcake-u - tak typických pre klasickú Fantasy pred reformuláciou, ktorá ovšem bola plná, zaokrúhlená, výraznejšia, extrémne sladká a excentrická. Fantasy po reformulácii je slabší odvar. Konečne, ak mám zhodnotiť, ktorá z nich je "viac" fantasy, choďte do Stage. Plusom je oranžový flakón - ktorý zachytáva a symbolizuje ikonické vystúpenie Britney Spears s hadom na American Music Awards v roku 2001. Krabička je v podaní hadieho printu. Must have pre Britney fanúšikov.
  • Nemáte väčšie- stovkové balenie, čo je veľké mínus, aspoň tester
Olive

Zloženie parfému je identické s parfémom Britney Spears Fantasy. Jedná sa o vyslovene zberateľský kúsok. Fantasy je pekná, ale 100 ml balenie spotrebuvávam už piaty rok a viac si ju nekúpim :)

Adriana

Dodacia lehota 1 den,co je super. Vôna ma sklamala,cakala som letnu sviezu,prijemnu. Velmi podobna ruzovej cukrikovej,lenze tato je trocha jem nejsia verzia. Britney asi dochadzaju napady. Flakonik ma totalne sklamal....vsetky su krasne s kamienkami a tento olepeny potlacenou foliou pomarancovej farby :-(.


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: