BOURJOIS Paris Volume Glamour Ultra Curl Riasenky pre ženy

8x

Popis produktu

Túžite po nebezpečne zvodnom pohľade korunovanom perfektne natočenými riasami? Objavte riasenku na predĺženie a natočenie rias Volume Glamour Ultra Curl známej značky kozmetiky BOURJOIS Paris. Riasenka vaše riasy nielen predĺži, ale im aj dodá žiadúci objem. Špeciálne zahnutá kefka riasu po riase natočí. Nezlepuje ich a bráni tvorbe žmolkov. Riasenka je vhodná aj pre citlivé oči.

Čo s predlžujúcou riasenkou získate?

veľmi dlhé a perfektne natočené riasy, dychberúci objem, kefku, ktorá riasy nezlepuje a bráni tvorbe žmolkov.

Ako riasenku Volume Glamour Ultra Curl používať?

Riasenku na riasy naneste jemným a plynulým pohybom od korienkov až po končeky na horné a spodné riasy. Intenzívnejší efekt docielite v prípade, že riasenku nanesiete dvakrát.

Hodnotenie 4.9

(hodnotené 8x)

  • 92 %zákazníkov odporúča
  • 4xrecenzia zákazníkov

Recenzie 4x


Kvalitou, dobrá špirála.

Túto maskaru som vyskúšala prvýkrát a musím uznať že som s ňou v podstate spokojná. Treba sa s ňou trošku pohrať, a mihalnice budú krásne predĺžené a nebudú sa lepiť, neurobila mi žiadne žmolky. Ale čo sadlo mne , nemusí aj druhej , u maskár je to taká ruská ruleta , je ťažké si nájsť presne takú ktorá nám sadne.

Som spokojna

Rozhodně doporučuji.

  • Naprosto dokonalá řasenka. Asi nejlepší, co jsem kdy měla. Řasy se krásně malují, nedrhnou, mám pocit, jako by v řasence byl nějaký krém, díky kterému jsou řasy stále hladké i když jsou namalované. Prodlužuje i zhušťuje zároveň, takže si toho i kolegyně v práci všimly, pěkně drží i ve vlhku, nedrobí se, nelepí řasy dohromady.

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: