Berdoues Collection Grands Crus Scorza di Sicilia Parfumovaná voda 100 ml tester unisex Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

Kód produktu: 79704 Nie je skladom Strážiť produkt 42,00
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Darčekové kazety Berdoues Collection Grands Crus Scorza di Sicilia Parfumovaná voda kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Značka s tradíciou. Aj tak by sa dala popísať francúzska značka Berdoues, ktorá na trhu pôsobí už viac ako 100 rokov a preslávila sa vo viac než 40 krajinách sveta. Značka bola založená v meste Toulouse bratmi Petrom a Wiliamom a špecializuje sa na výrobu parfumov a kozmetiky. Všetky výrobky značky prepájajú niekoľkoročné skúsenosti a odborné znalosti. V roku 1990 sa značka stala súčasťou firmy Sophie Berdoues, ktorá ešte zvýšila prestíž značky Berdoues a preslávila ju po celom svete.

Vône značky Berdoues

Vône značky Berdoues sú charakteristické jedinečným dizajnom flakónikov a tiež samotnou vonnou kompozíciou, ktorá svojmu majiteľovi umožní vytŕčať z davu. Vyhľadávate osviežujúce vône? Vyskúšajte unisex vôňu parfumovanej vody Berdoues Collection Grands Crus Scorza di Sicilia z kolekcie Collection Grands Crus. Vôňa bola na trh uvedená v roku 2015 a predstavuje sa duetom kalábrijského bergamotu a citrusov. V srdci vône bije virgínske cédrové drevo a záver je tvorený vetiverom. Dávate prednosť aromatickým kvetinovým vôňam so sladkým nádychom vanilky? Potom si vás určite získa vôňa z roku 2015 parfumovanej vody Berdoues Collection Grands Crus Vanira Moorea vytvorená na mieru mužom aj ženám.

Alternatívy produktu Alternatívy Berdoues Collection Grands Crus Scorza di Sicilia

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: