Berdoues Collection Grands Crus Oud Wa Ward Parfumovaná voda 100 ml tester unisex Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

Kód produktu: 79703 Nie je skladom Strážiť produkt 45,78
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Darčekové kazety Berdoues Collection Grands Crus Oud Wa Ward Parfumovaná voda kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Značka s tradíciou. Aj tak by sa dala popísať francúzska značka Berdoues, ktorá na trhu pôsobí už viac ako 100 rokov a preslávila sa vo viac než 40 krajinách sveta. Značka bola založená v meste Toulouse bratmi Petrom a Wiliamom a špecializuje sa na výrobu parfumov a kozmetiky. Všetky výrobky značky prepájajú niekoľkoročné skúsenosti a odborné znalosti. V roku 1990 sa značka stala súčasťou firmy Sophie Berdoues, ktorá ešte zvýšila prestíž značky Berdoues a preslávila ju po celom svete.

Vône značky Berdoues

Vône značky Berdoues sú charakteristické jedinečným dizajnom flakónikov a tiež samotnou vonnou kompozíciou, ktorá svojmu majiteľovi umožní vytŕčať z davu. Vyhľadávate osviežujúce vône? Vyskúšajte unisex vôňu parfumovanej vody Berdoues Collection Grands Crus Scorza di Sicilia z kolekcie Collection Grands Crus. Vôňa bola na trh uvedená v roku 2015 a predstavuje sa duetom kalábrijského bergamotu a citrusov. V srdci vône bije virgínske cédrové drevo a záver je tvorený vetiverom. Dávate prednosť aromatickým kvetinovým vôňam so sladkým nádychom vanilky? Potom si vás určite získa vôňa z roku 2015 parfumovanej vody Berdoues Collection Grands Crus Vanira Moorea vytvorená na mieru mužom aj ženám.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: