Získajte značkovú osušku zadarmo k nákupu Calvin Klein nad 29 €.

Baylis & Harding Beauticology™ Unicorn Candy Sprchovací krém pre ženy 500 ml

          
Skladom   |  (ID: 116748)
4,70
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Britská rodinná kozmetická značka Baylis & Harding pôsobí na trhu už od roku 1970. Jej výrobky majú v domácnostiach Veľkej Británie široké zastúpenie, pretože ponúkajú cenovo dostupný každodenný luxus a šetrnosť voči všetkým typom pokožky. Veríme, že ich prednosti ocenia aj slovenskí zákazníci.

Kozmetika Baylis & Harding - bez testovania na zvieratách

Produkty kozmetickej značky Baylis & Harding rozmaznávajú, hydratujú a vyživujú pokožku všetkých členov rodiny. Žiadny z nich sa netestuje na zvieratách, preto hrdo nesú označenie PETA Business Friends – uznávanej organizácie bojujúcej za práva zvierat. Neobsahujú ani parabény a väčšina produkcie je vhodná pre vegánov. Baylis & Harding sa snaží obmedzovať negatíva plastových obalov a zapája sa do ochrany morských zdrojov.

Tipy na produkty britskej rodinnej značky Baylis & Harding

Značka Baylis & Harding je špičkou v oblasti dámskych aj pánskych kozmetických darčekových sád. Jej ,,luxus na dosah" lahodí hneď niekoľkým zmyslom. Muži si obľúbia napríklad darčekovú kazetu Black Pepper & Ginseng. Obsahuje sprchovací gél na telo aj vlasy, čistiaci gél na tvár alebo balzam po holení. Výrobky spája mužná pikantná vôňa a elegantný čierny dizajn. Známe sú aj tekuté mydlá, peny do kúpeľa alebo série kozmetiky Beauticology s jednorožcom od značky Baylis & Harding.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: