Banana Republic Icon Collection 78 Vintage Green Parfumovaná voda 75 ml unisex

Kód produktu: 80552 Skladom > 10 ks 22,39
Predpokladané doručenie
v stredu - 15.07.
Predpokladané vyzdvihnutie
od stredy - 15.07.

Popis produktu

Banana Republic - v roku 1978 vznikol prvý butik, kde začali ponúkať cestovné safari oblečenie. Dnes má Banana Republic cez 500 obchodov po celom svete a ponuka tovaru sa výrazne zmenila: firmu kúpila značka Gap a preorientovala ju na luxusnejšie oblečenie. Sortiment dopĺňajú parfumy Banana Republic v elegantných flakónoch. Kvalitné parfumy Banana Republic sú obľúbené najmä pre svoju originalitu a nevšednosť.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Recenzie 1x

Ester

Jednoznačne radím vyskúšať túto nádhernú čistú zelenú vôňu dámam aj pánom, bude delikátnym spoločníkom do horúcich letných dní! Intenzita a výdrž priemerná, nevtieravá a ako bonus viac než príjemná cena za kvalitný niche parfém!

  • Chcela som vyskúšať nové vône a náhdou ma môj "stopársky parfémový inštinkt" priviedol k značke Banana Republic, ktorá ma zaujala svojou ponukou NICHE unisex parfémov, kúpila som si z nich dva... 78 Vintage Green už podľa názvu hovorí, že je to zelená vôňa a ja zelené svieže vône na teplú polovicu roka milujem a vyhľadávam! Vônička sa vydarila, je nádherne čistá, svieža, kyselkavá, kompozícia zložená zo zeleného čaju, figy, zelených tónov ako dominantých tónov + aromatického bergamotu, mandarínky a beidmysliteľného iskrivého pižma s cédrom a vetiverom v pozadí musí dať famózny výsledok! A je dokonale unisex, to sa mi na nej páči ako bonus!
  • -
Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: