Banana Republic Icon Collection 78 Vintage Green Parfumovaná voda 75 ml tester unisex Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

2x
Kód produktu: 102722 Skladom > 10 ks 16,39
Predpokladané doručenie

Popis produktu

Banana Republic - v roku 1978 vznikol prvý butik, kde začali ponúkať cestovné safari oblečenie. Dnes má Banana Republic cez 500 obchodov po celom svete a ponuka tovaru sa výrazne zmenila: firmu kúpila značka Gap a preorientovala ju na luxusnejšie oblečenie. Sortiment dopĺňajú parfumy Banana Republic v elegantných flakónoch. Kvalitné parfumy Banana Republic sú obľúbené najmä pre svoju originalitu a nevšednosť.

Alternatívy produktu Alternatívy Banana Republic Icon Collection 78 Vintage Green

Hodnotenie 5.0

(hodnotené 2x)

  • 100 %zákazníkov odporúča
  • 2xrecenzia zákazníkov

Recenzie 2x


Kupoval som naslepo, ale neľutujem, je to figová zelená vôňa, svieža unisex.

Ester

Jednoznačne radím vyskúšať túto nádhernú čistú zelenú vôňu dámam aj pánom, bude delikátnym spoločníkom do horúcich letných dní! Intenzita a výdrž priemerná, nevtieravá a ako bonus viac než príjemná cena za kvalitný niche parfém!

  • Chcela som vyskúšať nové vône a náhdou ma môj "stopársky parfémový inštinkt" priviedol k značke Banana Republic, ktorá ma zaujala svojou ponukou NICHE unisex parfémov, kúpila som si z nich dva... 78 Vintage Green už podľa názvu hovorí, že je to zelená vôňa a ja zelené svieže vône na teplú polovicu roka milujem a vyhľadávam! Vônička sa vydarila, je nádherne čistá, svieža, kyselkavá, kompozícia zložená zo zeleného čaju, figy, zelených tónov ako dominantých tónov + aromatického bergamotu, mandarínky a beidmysliteľného iskrivého pižma s cédrom a vetiverom v pozadí musí dať famózny výsledok! A je dokonale unisex, to sa mi na nej páči ako bonus!
  • -

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: