Získajte sprchový gél Vivaco Argan Bronz Oil (200 ml) zadarmo pri nákupe Vivaco nad 9 €.

Azzaro Wanted Girl Darčeková kazeta pre ženy parfumovaná voda 80 ml + telové mlieko 100 ml

          
Skladom   |  (ID: 120735)
48,90
Doručíme
K osobnému odberu
          
Skladom   |  (ID: 105624)
41,20

Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu koncovými zákazníkmi. Testery môžu byť použité len na prezentáciu a vyskúšanie parfumov alebo kozmetiky pri predaji na prevádzkach kupujúcich. Objednávkou testeru kupujúci berie túto skutočnosť na vedomie a zaväzuje sa nepoužiť tester na osobnú spotrebu ani ho nepredať ďalej koncovému zákazníkovi. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.
Skladom   |  (ID: 93888)
44,40

Popis produktu

Orientálno-kvetinová parfumovaná voda Azzaro Wanted Girl (2019) vás na prvý pohľad zaujme vtipným flakónikom, ktorý napodobňuje zároveň kvet a ručný granát - teda romantickú aj výbušnú stránku novodobej ženy. Doprajte si dámsku vôňu 21. storočia od slávnej módnej značky Azzaro, ktorej luxusné oblečenie nosila v 20. storočí napríklad aj Sophia Loren alebo Claudia Cardinale. Slávu získala aj toaletná voda pre mužov Azzaro Pour Homme, ktorá bola na trh uvedená v roku 1978 a je zostavená z neuveriteľných 320 voňavých zložiek.

Čo vám prinesie mladistvý dámsky parfum Azzaro Wanted Girl?

  • sexy navoňanie pre sviatočné aj všedné chvíle,
  • hlavné trio: karamel, tonka a kvet pomarančovníka,
  • silný zázvorový kvet, granátové jablko a pačuli,
  • sprievodná datura, ružové korenie a haitský vetiver,
  • univerzálne využitie: od jesene do jari, cez deň aj večer.

Spoznajte aj nasledovníčku - vôňu Azzaro Wanted Girl Tonic

V roku 2020 pribudla k pôvodnej variácii toaletná voda Azzaro Wanted Girl Tonic. Tento energický voňavý mix obsahuje v úvode rázny zázvor a šťavnaté kivi, v srdci aróma acai berry a durmanu, v základe tonkové bôby a bambus. Obe rebelské voňavé zmesi spája určenie pre sebavedomé mladé ženy aj atraktívny dizajn flakónikov. Sú úspešnými zástupcami súčasných voňavých doplnkov, ktoré sa odklonili od tradičných citrusov či sladkosti a ponúkajú nové, originálne ingrediencie. Buďte IN s vôňami Azzaro Wanted Girl a Wanted Girl Tonic!

Hodnotenie 4.8

(hodnotené 2x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 2x recenzia zákazníkov

Recenzie 2x


vôňa zodpovedá popisu


July

Veľmi zaujímavá na začiatku výrazná potom veľmi príťažlivá dámska vôňa.Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: