Azzaro Azzaro Pour Homme Toaletná voda pre mužov 200 ml tester Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

28x
Kód produktu: 63866 Nie je skladom Strážiť produkt 37,49
Ďalšie varianty pre Azzaro Azzaro Pour Homme Toaletná voda
38,82
27,29
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Azzaro Pour Homme je originálna pánska vôňa, ktorá sa zrodila v roku 1978. Pri jej zrode stála úplne nová technika kombinácie 320 rozmanitých ingrediencií, z ktorých viac než polovica bola prírodného pôvodu. Vôňa Azzaro Pour Homme je moderná a upokojujúca. Je to kúzelný koktail sviežich, anízových, aromatických a drevitých tónov - dokonalá harmónia kultivovanej mužnosti. Azzaro Pour Homme je neuveriteľnou syntézou nadčasovej, ušľachtilej a dokonale modernej vône, ktorá vzdoruje pominuteľnosti módnych trendov.

Hodnotenie 4.5
  • 94 %zákazníkov odporúča
  • 28hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 28x


Jaroslav

odporúčam produkt

  • AZZARO tento produkt použivam presne 30 rokov od kedy som ho objavil je najlepšia vôna akú som kedy mal a práve naopak moc ludí sa ma pýta čo to máte za parfém moc pekne vona

  • vyhovuje vôňa aj cena
  • neviem

  • objednavam roky, overena

Pouzivam ho vice nez 15 let je super ⭐⭐⭐⭐⭐

Milan (Brno)

Takto dnes voní můj otec a v mém dětství, když jsem byl na prázdninách u dědy takto voněl on...tehdy to bylo z Tuzexu (pamětníci vědí, co to byl Tuzex). Nadčasová vůně, která je spjata s životní vyzrálostí, nadhledem, zkušenostmi, s pravým mužstvím. Tuto vůni užívá jen opravdu sebevědomý a životem ošlehaný zralý muž. Nevzpomínám si, že bych za několik let nazpět na nějakém muži tento klenot cítil, spíše denně cítím na každém druhém Bosse a Fahrenheita...pánové, vřele doporučuji, toto je nadčasový klenot, mimo jiné dle odborníků na parfémy nejlepší pánský parfém všech dob.


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: