Azzaro Azzaro Pour Homme Intense Parfumovaná voda pre mužov 100 ml tester Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

4x
Kód produktu: 59250 Nie je skladom Strážiť produkt 21,32
Ďalšie varianty pre Azzaro Azzaro Pour Homme Intense Parfumovaná voda
38,09 € 32,09
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Azzaro Pour Homme Intense (2015) - symbol svádění, smyslnosti a italské elegance. Parfém Pour Homme Intense (2015) zdůrazňuje smyslnost a přirozenou eleganci.
Aromatická vůně Pour Homme Intense (2015) se otevírá akordy skořice, které se pozvolna mísí s vůní brandy a vetiveru. Kompozici doplňuje dotek ambry a tonky.
Dodejte svému stylu šarm a eleganci s pánskou vůní Azzaro Pour Homme Intense (2015). Inspirujte se dokonalostí a vytříbeným složením vůně Azzaro Pour Homme Intense (2015).

Hodnotenie 4.9
  • 100 %zákazníkov odporúča
  • 4hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 4x


úžasná vôňa, trochu slabá výdrž

Miroslav T.

V popise je uvedené, že je vhodná skôr na večer, vôňa je veľmi príjemná a nositeľná kedykoľvek

  • skvelá vôňa, veľmi príjemná
  • očakával som dlhšiu výdrž


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: