Získajte krém na ruky k nákupu značky Marc Jacobs!

Aubusson Private Collection Plush Leather Toaletná voda pre mužov 100 ml tester Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu, ponúkame ich len za účelom vyskúšania pri predaji v prevádzkach kupujúcich. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.

Kód produktu: 111859 Skladom > 10 ks
 
 
7,38
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Darčekové kazety Aubusson Private Collection Plush Leather Toaletná voda kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Toaletná voda Aubusson Private Collection Plush Leather je elegantná francúzska pánska kožená vôňa. Moderná voňavá kompozícia v reprezentatívnom flakóniku vždy zdôrazní vašu jedinečnú osobnosť. Toaletnú vodu Aubusson Plush Leather si môžete vziať do kancelárie, na prestížnu schôdzku aj do večernej spoločnosti. Jej živočíšnou silou zapôsobíte na ženy v okolí na emocionálnej úrovni. Budete sa tešiť zvýšenej priazni aj rešpektu. Dôverujte uznávanej francúzskej značke Aubusson!

Prečo staviť na pánsky parfum Aubusson Plush Leather?

  • príťažlivé ovocné, zelené, ružové a pikantné drevnaté arómy,
  • v úvode ananásový list, osviežujúce jablko a čierna ríbezľa,
  • v srdci galbanum, kráľovská ruža a mužná pelargónia,
  • v základe relaxačné pačuli, semišové a machové akordy,
  • zo série Private Collection – vôní vytvárajúcich osobný štýl.

Okienko do sveta fascinujúcich kožených vôní

Rodina prepychových kožených vôní sa silne prepája s emóciami a množstvom spomienok. Tie sa môžu viazať ku koženým bundám, topánkam, sedačkám rodinného automobilu..., ale vždy sú pôsobivé. Parfumy, parfumové aj toaletné vody s prevládajúcou koženou vôňou pôsobia veľmi tajomne, zmyselne až divoko, a preto sa tešia veľkej obľube. K známym pánskym koženým voňavým doplnkom patrí Roberto Cavalli Just Cavalli, Burberry Brit Rhythm či Valentino Uomo. A aj toaletná voda Aubusson Private Collection Plush Leather, ktorú si môžete objednať práve u nás.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: