Astrid Self Tan Spray Samoopaľovací sprej na telo a tvár 150 ml

          
Skladom   |  (ID: 146501)
4,99
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Príbeh značky Astrid sa začal písať už v roku 1847, keď František Prochaska otvoril na pražskej ulici Celetná obchod s mydlom a malou mydlárňou. Dnes sa teda táto značka môže pýšiť viac než 150 ročnou tradíciou. Jej zakladateľ od začiatku žal so svojimi mydlami úspech a čoskoro sa spojil aj s francúzskymi výrobcami a odborníkmi v obore parfumérie a začal vyrábať vlastné kozmetické produkty. Zaujímavosťou je, že je táto značka vôbec prvou historicky podloženou kozmetickou firmou v Rakúsko-Uhorsku.

Spojenie so svetovými značkami

V 60. rokoch 20. storočia značka začala spolupracovať s celosvetovo uznávanými kozmetickými firmami, ku ktorým sa radí napríklad značka Schwarzkopf alebo Dior.

Tá najlepšia starostlivosť pre vašu pokožku

V súčasnosti značka Astrid ponúka kvalitné a inovatívne produkty, ktoré sú založené na účinných kozmetických ingredienciách. Vďaka týmto zložkám sa môžete spoľahnúť na výnimočnú starostlivosť o vašu pokožku a pleť. Na našich stránkach nájdete bohatú ponuku značky Astrid. Rozmaznávajte svoju pleť krémami alebo sa chráňte pred škodlivým slnečným žiarením vďaka pestrému výberu produktov na opaľovanie.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest