Ariana Grande Ari Parfumovaná voda pre ženy 100 ml tester Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

Kód produktu: 103769 Nie je skladom Strážiť produkt 25,99
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Ďalšie varianty pre Ariana Grande Ari Parfumovaná voda
Darčekové kazety Ariana Grande Ari Parfumovaná voda kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Známa americká speváčka a herečka Ariana Grande už nezbiera ceny len v hudobnom a televíznom svete. Na popredných priečkach najrôznejších ocenení sa už objavujú aj jej parfumy! Populárna umelkyňa odštartovala svoju bohatú kariéru v broadwayskom muzikáli a o niekoľko rokov neskôr, v roku 2013, už mala na svojom konte svoj prvý album. Od tej doby Ariana neustále zbiera ďalších a ďalších fanúšikov a cestuje zemeguľou s veľkolepými koncertmi.

Zoznámte sa s parfumami Ariany Grande

Parfumy Ariana Grande sa pýšia lákavými vonnými kompozíciami aj prekrásnymi flakónikmi premyslenými do posledných detailov. Ako prvá prišla v roku 2015 na rad kvetinovo-ovocno-gurmánska vôňa s jednoduchým názvom Ari a sladkými tónmi marshmallow. Nasledovala unisexová parfumovaná voda Frankie pomenovaná po Arianinom nevlastnom bratovi a tiež cukrovo sladká dámska vôňa Sweet Like Candy. V tej sa zvodne prelínajú gurmánske tóny sladkostí so šťavnatým ovocím. Za povšimnutie ale určite stojí predovšetkým krémová kokosovo-vanilková vôňa Ariana Grande Cloud s voňavým mixom levandule, hrušky, bergamotu, kokosu, vanilky a čokoládových praliniek. Povznášajúcu vôňu plnú šťastia a optimizmu si okamžite zamilujete!

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: