Získajte sprchový gél Vivaco Argan Bronz Oil (200 ml) zadarmo pri nákupe Vivaco nad 9 €.

Antonio Banderas The Secret Temptation Toaletná voda pre mužov 100 ml poškodená krabička

Nie je skladom   |  (ID: 81953)
11,34
Skladom   |  (ID: 85915)
29,80
Skladom   |  (ID: 77414)
14,35

Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu koncovými zákazníkmi. Testery môžu byť použité len na prezentáciu a vyskúšanie parfumov alebo kozmetiky pri predaji na prevádzkach kupujúcich. Objednávkou testeru kupujúci berie túto skutočnosť na vedomie a zaväzuje sa nepoužiť tester na osobnú spotrebu ani ho nepredať ďalej koncovému zákazníkovi. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.
          
Skladom   |  (ID: 77808)
10,06

Popis produktu

Viete, čo vás urobí veľmi príťažlivým a v žene zaručene vzbudí túžbu? Nadčasová pánska toaletná voda Antonio Banderas The Secret Temptation, nasýtená ružovým korením, vanilkou a kardamómom. Skvelo doladí váš štýl od skorej jesene až do neskorej jari, pri denných aj večerných aktivitách. Lákavý mix plný temperamentu a vášne obdržíte vo vkusnom flakóniku, prevedenom v červených a šedých farebných tónoch. Zdôraznite svoju mužskú charizmu touto výnimočnou toaletnou vodou!

Čím vás osloví parfum The Secret Temptation?

  • pánsky voňavý doplnok od celebrity - Antonia Banderasa,
  • mimoriadne vzrušujúci mix vôní, ktorému neodolá žiadna žena,
  • v úvode kardamóm, bergamot, ružové korenie a živica elemi,
  • v srdci jazmínové, bazalkové a palinové voňavé akordy,
  • v základe sladká vanilka, pižmo, vetiver a vzácne drevá.

Od parfumovej značky známeho herca Antonia Banderasa

Zvodníci a dobrodruhovia ako Casanova, Valmont, Don Juan a z dnešnej doby napríklad Antonio Banderas sú predmetom závisti aj obdivu celých generácií. Hľadáte voňavý doplnok, s ktorým by ste sa im v určitom smere priblížili? Posledný menovaný muž si svoje tajomstvá našťastie nenecháva pre seba. Naopak, ochotne sa o ne delí prostredníctvom vlastnej parfumovej značky. A tak sa v roku 2017 zrodila aj toaletná voda Antonio Banderas The Secret Temptation… Zaraďte si ju do zbierky! Uvítame, keď pošlete recenziu s hodnotením, ako ste s ňou zapôsobili na dámy vo vašom okolí.

Hodnotenie 5.0

(hodnotené 1x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 1x recenzia zákazníkov

Recenzie 1x

Uz dlhsui dobu pouzivam.Okolie sa pyta ,aka ze to vôňa .Spokojnost.


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: