Získajte dezodorant Naomi Campbell zadarmo pri nákupe nad 59 €!

Antonio Banderas Power of Seduction Toaletné vody pre mužov

Skladom   |  (ID: )
11,39
Doručíme
K osobnému odberu

Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu, ponúkame ich len za účelom vyskúšania pri predaji v prevádzkach kupujúcich. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.
          
Skladom   |  (ID: )
8,89

Popis produktu

V hre zvádzania sú povolené všetky zbrane. A správny zvodca je v nej ochotný urobiť čokoľvek, aby vyhral ženu svojho srdca. Učte sa od jedného z najlepších zvodcov sveta s vôňou toaletnej vody Antonio Banderas Power of Seduction, ktorej názov v preklade znamená sila zvádzania. Voňavá kompozícia je charakterizovaná ako odvážna a energická vôňa plná mužnosti a je určená mužom, pre ktorých v živote neexistujú hranice.

Zvodná vôňa pre mužov

S prvými akordmi sa rozoznieva vôňa osviežujúceho citrusu, aróma čerstvo odtrhnutého šťavnatého jablka a akordy paliny. Srdcu toaletnej vody vládne levanduľa, ktorá povýši vaše sebavedomie na úplne inú úroveň, a ktorá zaručí, že sa za vami budú ženy otáčať. V závere vašu kožu prevoňajú tóny žiarivého jantáru a akordy tonky.

Staňte sa zvodcom, ktorému budú ženy padať k nohám, s vôňou pánskej toaletnej vody Antonio Banderas Power of Seduction.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: