Získajte dezodorant Naomi Campbell zadarmo pri nákupe nad 59 €!

Amouage Beach Hut Woman Parfumované vody pre ženy

          
Skladom   |  (ID: )
135,09
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Spomínate aj v chladných zimných dňoch na nádherné letné chvíle plné slnka? Potom vás určite okúzli vôňa parfumovanej vody pre ženy Amouage Beach Hut Woman, ktorá sa inšpirovala atmosférou leta na belostnej pláži s pieskom takým jemným, že sa jej nemôžete nabažiť, a dychvyrážajúcim pohľadom na plážovú chatku obklopenú tými najkrajšími exotickými kvetinami. Svieža aromatická voňavá kompozícia, ktorá nezaprie nádych luxusu a výnimočnosti, stavia na kontrastoch. A síce na kontraste hrejivých a chladivých prvkov, ktoré spoločne vytvárajú nezabudnuteľný voňavý koncert.

Jedinečná v každom detaile

Vôňa značky Amouage, ktorá má svoje korene v Ománe, bola na trh uvedená ako novinka roku 2018. Pozornosť si zaslúži nielen samotná vôňa, ale aj luxusný dizajn flakónika v oranžovej farbe, ktorá evokuje dni ozdobené slnkom.

Luxusná aromatická vôňa pre ženy

Vôňa sa v prvých sekundách prebúdza sviežosťou bergamotu, ktorá je sprevádzaná zemitou vôňou minerálnych akordov. Srdce parfumovanej vody bije v rytme naplaveného dreva a elegantných kvetinových akordov. Voňavá symfónia je uzavretá hodvábnymi tónmi kašmeranu a intenzívnou vôňou pačuli.

Podporte svoju prirodzenú krásu a eleganciu vôňou parfumovanej vody pre ženy Amouage Beach Hut Woman, ktorá na vašej pokožke najlepšie vynikne pri výnimočných príležitostiach.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: