Získajte make-up hubku Revolution Relove Beauty Beast k nákupom značiek REVOLUTION Beauty!

ALFAPARF MILANO Precious Nature Mask Berries & Apple Maska na suché vlasy pre ženy 200 ml

Cruelty free

          
Skladom   |  (ID: 133248)
14,04
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

,,Vlasy všetkých typov potrebujú viac než len starostlivosť - zaslúžia si každodennú pozornosť," hlása značka ALFAPARF MILANO, popredný taliansky výrobca profesionálnej vlasovej kozmetiky. Ak už máte akékoľvek ,,vlasové" potreby, ALFAPARF MILANO sa o vás postará. Vždy v súlade s modernými trendmi a najnovšími výskumami.

ALFAPARF MILANO: Vlasový mág

Značku založil Roberto Franchina v roku 1980. Od začiatku prináša originálne, ľahko použiteľné výrobky pre kadernícke salóny aj domácu vlasovú starostlivosť po celom svete. Inšpiráciou spoločnosti sa stalo jej sídlo Miláno - centrum aj križovatka trendov, kde sa stretáva podnikateľský duch, umelecká citlivosť a talianska kreativita.

Ktoré produkty ALFAPARF MILANO bodujú?

Značku preslávili vegánske farby Color Wear s arginínom a prírodnými olejmi; bez amoniaku, MEA, PPD, alkoholu a silikónu. Záujmu zákazníčok z celého sveta sa teší aj šampón Semi Di Lino Diamond Illuminating, ktorý vlasy vyživuje, chráni a viditeľne rozjasňuje. Patrí k nemu aj rovnomenný kondicionér pre lesk a lepšie rozčesávanie vlasov. Oba produkty vlasy chránia pred pôsobením vonkajších vplyvov aj UV žiarenia. Nepoddajné vlasy zverte s dôverou do starostlivosti keratínového spreja Keratin Therapy Lisse Design Keratin Refill. Táto hydratačná spŕška dokáže uhladiť vlasové vlákna na celé mesiace. Objednávajte produkty preslávenej talianskej značky ALFAPARF MILANO pohodlne v tuzemsku!

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: