Získajte balzam na pery k nákupu značky Catrice nad 9,90 €!

Adidas Unleash Toaletná voda pre ženy 30 ml

          
Skladom   |  (ID: 135016)
9,50
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Toaletná voda Adidas Unleash je športovo-elegantná dámska vôňa z kolekcie Kultúra športu. Na trh vstúpila v roku 2019. Zmes ovocia a kontrastných kvetín obdržala moderný valcovitý flakón s ružovým písmom a decentným zdobením. Pikantný voňavý doplnok Adidas Unleash osloví ženy s vysokým potenciálom, ktoré sa neboja prijímať nové výzvy a prekonávať samy seba. Toaletná voda Unleash sa hodí na celoročné denné nosenie.

Od citrusov cez fialkové lístky k pižmu

Dámsky parfum Adidas Unleash obsahuje v hlave mandarínku, červený pomaranč a mango. Tieto ingrediencie vám v zápale boja okamžite zbystria zmysly. V strednej vrstve, alebo srdci, sa mieša nežná pivonka so zemitými fialkovými lístkami; zložky, ktoré odrážajú ženskú jemnosť a priebojnosť. V základe ucítite cédrové drevo, zvodnú pralinku a pižmo. Vône ľudského tela, skryté v toaletnej vode Adidas Unleash, majú vyvolať pocit neobmedzenej sily.

Štvorica povzbudzujúcich vôní Adidas

Zároveň s toaletnou vodou Adidas Unleash vznikla aj dámska vôňa Adidas Uplift plná šťastia, pozitívnej a povznášajúcej energie. Jej flakón a krabičku zdobí žltý dizajn. A svoju voňavú dvojicu získali aj muži: prvou je toaletná voda Adidas Charge na podporu bežeckých výkonov s praktickým zeleným dizajnom, a druhou je čierny doplnok Adidas Strike pre futbalistov. Povzbudzujúce vône UNLSH, UPLFT, CHRG a STRK vyvinula žiadaná značka Adidas v spolupráci so športovými hviezdami.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: