Acqua di Parma Rosa Nobile Parfumovaná voda pre ženy 100 ml tester Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

Kód produktu: 77832 Skladom > 5 ks
 
 
46,85
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Ďalšie varianty pre Acqua di Parma Rosa Nobile Parfumovaná voda
Darčekové kazety Acqua di Parma Rosa Nobile Parfumovaná voda kúpite výhodne v darčekových kazetách

Popis produktu

Dámský parfém Acqua Di Rosa Nobile je věnován elegantní a věčné růži. Sofistikovanou vůni Rosa Nobile si zamilují ženy, které touží po něčem novém a výjimečném.
Bohaté složení se otevírá svěžími tóny mandarinky a bergamotu, které jsou okořeněné o nádech pepře. V srdci rozkvétají něžné květiny jako jsou růže, pivoňka a fialka. Čistá vůně ambry se pozvolna prolíná s tóny pižma a cedru.
Dopřejte si dotek luxusu a krásy. Parfém Acqua Di Rosa Nobile Vás zahalí do okouzlujícího závoje květinových tónů, kterým nikdo neodolá.

Alternatívy produktu Alternatívy Acqua di Parma Rosa Nobile

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: