Získajte dezodorant Naomi Campbell zadarmo pri nákupe nad 59 €!

Acqua di Parma Le Nobili Peonia Nobile Parfumovaná voda pre ženy 100 ml

          
Skladom   |  (ID: 77831)
87,99
Doručíme
K osobnému odberu

Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu, ponúkame ich len za účelom vyskúšania pri predaji v prevádzkach kupujúcich. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.
          
Skladom   |  (ID: 82639)
62,09

Popis produktu

Pôvabná, okúzľujúca a elegantná vôňa parfumovanej vody Acqua di Parma Peonia Nobile našla svoju inšpiráciu v kráse a v omamnej vôni pivonky, ktorá sa aj stala jej kľúčovou zložkou. Svieža kvetinová vôňa, ktorá vás prekvapí svojím harmonickým spojením nežných akordov kvetín s kontrastnou zložkou v podobe pikantného čierneho korenia, vola uvedená na trh v roku 2016. Zabalená je to jemne ružového flakónika, ktorý svojou farbou pripomína farbu pivonky.

Svieža kvetinová vôňa

Pikantné čierne korenie a sladká vôňa maliny, akordy, ktoré štartujú voňavú kompozíciu. Po odznení iskrivých úvodných tónov nasleduje návšteva rajskej záhrady, ktorá vonia lahodnými akordmi pivonky, frézie, muškátu a tureckej ruže. Záverečné tóny prepájajú arómu žiarivého jantáru, vôňu pačuli a nebezpečné zvodné pižmo. Poodhaľte tajomstvo jedinečnej vône pivonky s parfumovanou vodou Acqua di Parma Peonia Nobile.

Hodnotenie 4.8

(hodnotené 3x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 1x recenzia zákazníkov

Recenzie 1x

alica77

Pred touto kategóriou parfémov mám rešpekt i obdiv. To čo som v minulosti vo vôňach neznášala, tak to mi je teraz akosi bližšie[asi dozrievam:)] . Vôňa je zo začiatku dosť ostrá, možno 1,5hod.cítim smršť ruží a pivónií. Je pravda, že postupné vyvíjanie sa u tohto EDP akosi nesledujem, mám pocit že vôňa zostáva rovnaká, len sa nesie v ľahšom tóne. Muži doteraz reagovali pozit. Len chcem upozorniť... Aplikujte vôňu vždy v časovom predstihu inak môže byť pre okolie obťažujúca.. a zároveň dávkujte opatrne(aj tu platí-menej je niekedy viac!)

  • Neskutočná výdrž(aspoň na mojej pokožke)
  • -
Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: