Acqua di Parma Le Nobili Magnolia Nobile Darčeková kazeta pre ženy parfumovaná voda 50 ml + telový krém 75 g

Skladom 1 až 3 ks   |  (ID: 139619)
58,50
Doručíme
K osobnému odberu
          
Skladom   |  (ID: 134244)
43,90
          
Skladom   |  (ID: 27839)
90,95

Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu koncovými zákazníkmi. Testery môžu byť použité len na prezentáciu a vyskúšanie parfumov alebo kozmetiky pri predaji na prevádzkach kupujúcich. Objednávkou testeru kupujúci berie túto skutočnosť na vedomie a zaväzuje sa nepoužiť tester na osobnú spotrebu ani ho nepredať ďalej koncovému zákazníkovi. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.
Skladom 1 až 3 ks   |  (ID: 25689)
58,50
          
Skladom   |  (ID: 45449)
68,44
Nevybrali ste si? Pozrite sa na podobné vône OTVORIŤ RADCU

Popis produktu

Acqua Di Parma Magnolia Nobile je ohromujúca a hlboká vôňa. Parfém Acqua Di Parma Magnolia Nobile je inšpirovaný záhradou lemujúcou talianske jazero Como. Záhrada zdobená sadom magnólií a bielymi kvetmi. Parfém Acqua Di Parma Magnolia Nobile odhaľuje rafinované tóny magnólie sprevádzané bielymi kvetmi. Sladká kvetinová vôňa s nádychom citrusov.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Recenzie


Recenzia nakupujúceho - Heureka.sk

Hutnejšia , citrusovo - kvetinová voňa . Magnólia výrazná , v závere príjemne vanilkovo sladká . Celkovo neposobí sladko ! Vhodná na celodenné aj večerné použitie .


Recenzia nakupujúceho - Heureka.sk

Kvetinkovo - citrusova vôňa s nádychom jemne sladkej vanilky a dominantnej magnólie. Vôňa strednej kategórie , s nádychom elegancie , pôsobí veľmi príjemne , žensky a nevtieravo . Vône od Acqua di Parma sú proste neodolateľné .


Recenzia nakupujúceho - Heureka.sk

Príjemná , kvetinovo-ovocná , letná voňa . Prevládajú jemne sladké citrusy , magnólia a biele kvety , hlavne jazmín. Základ má santalovo-pačuliový s nádychom lahodnej vanilky . Vhodná na denné nosenie s dobrou výdržou . Cena je primeraná kvalite .Doprava:
Platba:
Certifikácia: