Acqua di Parma Gelsomino Nobile Parfumovaná voda pre ženy 100 ml poškodená krabička

3x

Popis produktu

Acqua Di Parma Gelsomino Nobile je luxusná, kvetinovo-drevitá pižmová vôňa. Dámska vôňa Gelsomino Nobile bola uvedená na trh v roku 2011.

Alternatívy produktu Alternatívy Acqua di Parma Gelsomino Nobile

Hodnotenie 3.0

(hodnotené 3x)

  • 67 % zákazníkov odporúča
  • 3x recenzia zákazníkov

Recenzie 3x


JARKA

Parfém presne zodpovedá popisu- je to luxusná, kvetinovo drevitá vôňa, sýta, plná, opojná. Má dlhú výdrž a je neobyčajná, fantastická. Hodí sa skôr na chladnejšie mesiace, na tie teplejšie je vhodná Acqua di parma acqua nobile gelsomino- EDT. Tá je ľahšia, vzdušnejšia, tiež luxusná.

Tana

Ja som objednala Gelsomino Nobile minulý mesiac , ale dala som si na čas nejako sa k nemu vyjadriť . Na túto voňu si treba proste zvyknúť . Nie je to žiadny drasťák , ale ani žiadna vodička , ako to tu niekto píše . Voňa je riadny držák , ale ľahučká a nič v nej nekričí . Je to drevito - jemne kvetinová voňa , s horkastím zafarbením, vyniká jazmín , ale hlavne tuberoza , ktorá dáva voni z počiatku jemne gumový nádych a to mnohých odradí . Ten však ustúpi a voňa sa rozvinie do neskutočnej talianskej elegancie a drží hlavne na oblečení až do vypratia . Ja sama ju cítim veľmi málo , ale okolie tvrdí , že vonia silne a nádherne .

M.

Po nadšení z Iris Nobile, nádherně pudrově kosatcové vůně, pyšnící se propracovaností a sytostí, jsem aplikovala střik ze vorečku Gelsomino s vekým těšením. O to větší ovšem vystřízlivění bylo. Řídká vodička ne nepodobná nicneříkající Sphinx od Gress. Jemně jsem zacítila jasmín, jako by rozeředěný a nedotažený a trošku nesladkých dřev. Další uvedené složky asi přidaly jen do popisu. Kdejaká drogérovka Gelsomino předčí. Zkrátka ne vždy se zadaří.


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: