Získajte sprchový gél Vivaco Argan Bronz Oil (200 ml) zadarmo pri nákupe Vivaco nad 9 €.

Acqua di Parma Colonia Kolínska voda 50 ml

Nie je skladom   |  (ID: 12)
67,20

Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu koncovými zákazníkmi. Testery môžu byť použité len na prezentáciu a vyskúšanie parfumov alebo kozmetiky pri predaji na prevádzkach kupujúcich. Objednávkou testeru kupujúci berie túto skutočnosť na vedomie a zaväzuje sa nepoužiť tester na osobnú spotrebu ani ho nepredať ďalej koncovému zákazníkovi. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.
          
Skladom   |  (ID: 4072)
50,57

Popis produktu

V jednoduchosti je krása! V obyčajnom flakóniku sa skrýva tradičná, klasická vôňa kolínskej. Acqua Di Parma Colonia je legendou medzi parfémami. Svoju dlhú históriu Acqua Di Parma Colonia píše už od roku 1916.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie 3.2

(hodnotené 4x)

  • 67 % zákazníkov odporúča
  • 4x recenzia zákazníkov

Recenzie 4x


nekoupila bych ji pro sebe ani pro nikoho dalšího; nelíbí se mi - možná ji použiji na ovonění prádelníku, tam může být užitečná, protože působí jako "čistá"

  • dobře propagovaná vůně, docela drahá, takže na dárek, byť naslepo koupená, s důvěrou
  • popsaná přitažlivě; pro mne hodnocení klamavé

Nekupovat naslepo

  • Zpočátku voní hezky, ale pak se rozvine do tipicky pánské kolínské
  • Malá výdrž
Tomáš H.

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda se jedná o flakon s rozprašovačem, či klasický flakon pro kolínksou vodu bez ropzrašovače (jen s uzávěrem)? Velice děkuji za odpověď :)


Lena

WOW, jedním slovem, kdo hledá neco jako bývaly Heeling Garden parfemy, ale mnohme víc luxusní, velmi čarovné, výrazné, spíš na podzim, ale do horkého léta si Vás zase každý všimne..super. doporučuji i jako koupi naslepo.Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: