Získajte masku Gabriella Salvete k nákupu pleťovej kozmetiky nad 12 €.

Acqua di Parma Colonia Club Kolínske vody unisex

Popis produktu

V roku 1916 bol v malej parfumérii v historickej časti mesta Parma v Taliansku vytvorený unikátny parfum. Bol nezvyčajne čerstvý a moderný oproti nemeckým parfumom, ktoré boli pre túto dobu bežné. V tom roku vznikla prvá rýdzo talianska Eau de Cologne. Najpozoruhodnejšie na tejto kolínskej bola práve jej čistota a aj zloženie, ktoré sa dodnes nezmenilo. Za týmto reálnym príbehom o novej kapitole vo svete vôní stojí značka Acqua di Parma, ktorá v priebehu rokov neskutočne vzrástla z hľadiska svojej popularity. Už v päťdesiatych rokoch minulého storočia bola favoritom hollywoodskych hviezd, ktoré pri návštevách Talianska často navštevovali butiky firmy, aby si zaobstarali preslávenú kolínsku v elegantnej art deco fľaštičke. Od šesťdesiatych rokov sa potom Acqua di Parma stala výhradnou značkou určenou pre vysokú spoločnosť, čo sa ešte viac utvrdilo v roku 2001, keď ju odkúpia spoločnosť LVMH, ponúkajúca tie najluxusnejšie produkty z rôznych oblastí. Z jej dielne je nielen Acqua di Parma, ale aj šampanské Moët alebo svetoznáme módne kúsky Louis Vuitton a mnoho ďalších.

Unisex kolínska voda Acqua di Parma Colonia Club hneď na úvod osvieži. To vďaka obsahu mäty priepornej. V horných tónoch spolu s ňou veselo tancuje neroli, bergamot, citrón a mandarínka, doplnené o vôňu petitgrainu. Úvod je priam citrusová bomba s bozkom sviežosti, nemyslíte? Stredná časť Colonia Club mieša aromatickú, a predovšetkým antistresovú levanduľu. Tá je nasledovaná galbanom, ktorý vonia drevnato, balzamovo, po lese. Akoby ste si sadli na vlhký mach a nasávali atmosféru okolitých stromov a prírody. Následný sladko ružový odér vám dodáva geránium. Hrejivé akordy ambry, bieleho pižma a vetiveru z Haiti potom pozvoľna uzatvárajú túto tradičnú kolínsku vôňu.

Acqua di Parma Colonia Club je svieže a štýlové stelesnenie súčasného talianskeho života. Elegantné žiarivá a dynamická, drevnatá, silno aromatická, to je Colonia Club. Svojich nositeľov robí nezameniteľnými od roku 2015.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: